Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Cześć i czołem.
Na początku – Wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 roku  dla wszystkich graczy, którzy obok swoich TV umieścili Wii U. Wszystkiego tego, co graczowi się przyda – zdrowia, spokoju, pieniędzy no i dużo wolnego czasu i dobrych gier w nadchodzącym roku.

A wracając do stoisk prezentacyjnych Nintendo, które od pewnego czasu możemy zobaczyć w wybranych miejscach naszego kraju.

Od dystrybutora Nintendo na Polskę - Conquest entertainment a.s. – dowiedziałem się, że stoiska prezentacyjne są dostępne w następujących lokalizacjach:

Komputronik Megastore Poznań
Komputronik Megastore Warszawa

Media Markt Szczecin – Atrium molo
Media Markt Warszawa Marki
Media Markt Poznań

Saturn Warszawa Arkadia
Saturn Warszawa Złote tarasy
Saturn Kraków – Galeria Krakowska
Saturn Wrocław – Magnolia Park
Saturn Gdańsk – al. Grunwaldzka
Saturn Łódź – Manufaktura
Saturn Katowice – Silesia City Center.

Jeśli ktoś z Was miał okazję być w którymś z tych miejsc – wpisujcie w komentarzach jakie gry są dostępne.

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • Nintendowiec

  Korzystałem z podobnego w Anglii. Na ekranie wyświetlały się okładki wersji płytowych które przewijało się w lewo i prawo. Gry chowały się jedna z drugą i tworzyły coś na kształt łuku. Jako kontrolery służyły dwa zestawy z Wii – nunczak i wiiilot. Gier było kilkanaście, w chwili obecnej nie pamiętam ile dokładnie, każda w postaci dema. Można było zagrać między innymi w Super Mario 3d World, Donkey Kong Tropical Freeze, Super Mario U, Monster Hunter 3 Unlimate i kilka innych. Testowałem w grudniu 2014 i myślę że to wersja bardziej na czasie. Stoisko prezentuje się ładnie i schludnie, zwłaszcza biała konsola w gablotce na środku.

  Co do samej inicjatywy to tylko pochwalić. Zastanawiam się czy lepiej było by gdyby przedstawiciel Nintendo podpisał umowę z którąś z większych sieci sklepów i zaopatrzył większość z nich w takie stoiska. Reklamować się trzeba zwłaszcza gdy ma się dobry produkt w przyzwoitej cenie. Cieszy fakt że tyle się dzieje wokół Wii U.

  • http://wiiu.com.pl/ wiiucompl

   Już w maju 2015 roku, gdy we Wrocławiu były targi CDAction Expo i Nintendo miało wiele swoich standów zastanawiałem się, dlaczego nie zrobić właśnie takiego menu – z okładkami gier przewijanymi na ekranie gamepada – jako standardowe menu konsoli. Taka biblioteczka gier – czytelne okładki z grafiką tytułową zachęcały do przeglądania i testowania.

   Przy okazji – w ‚polskim’ eshop pojawiła się – za pewne dzięki udostepnieniu w naszym kraju od kilku dni – aplikacja Netfilx. Wkrótce podzielę się spostrzeżeniami jak działa.

 • http://www.recenzjomat.blogspot.com/ Artur Banasiak

  W Komputroniku w Poznaniu rozstawione jest Wii U z padletem i dwoma wiilotami. Do wyboru są dema popularnych gier (m.in. Super Mario Maker, Kirby, Super Smash Bros. U itd). W sprzedaży dostępne są właściwie prawie wszystkie popularne tytuły na Wii U. W sprzedaży są również Amibo (dobre ceny). Amibo są również ustawione do obejrzenia (bez opakowań)

 • Mily

  Widziałem i używałem w Saturnie w Gdańsku – genialny pomysł.
  Chciałem dziecku (hehe;) kupić yoshiego, a na miejscu okazało się, że mu się nie podoba. Woli kirbiego. W ten sposób zaoszczędziłem trochę kasy i wiem jak wybadać,czy dany tytuł będzie trafiony i będziemy w niego grali.
  Niestety znalazłem tylko ze dwie (!) gry na półkach. Sam stand był obstawiony pudełkami z wii u (i to w dobrych cenach, np 999 ze splatoonem) i to cieszy, ale osobnych gier praktycznie nie bylo.

 • Gejmer

  Mam nadzieję że pójdę do Manufaktury i ogarnę padleta :)

 • Gejmer

  Pierwszy raz dotknę konsoli Nintendo dzisiaj

  • http://wiiu.com.pl/ wiiucompl

   I jak?…

   • Gejmer

    Padlet w niezłym stanie, obok ps4 i xbox one wyłączone stanowiska (na padach ps4 z grzybków zeszła guma). Grałem w Hyrule Warriors jako Link, i było całkiem całkiem, w Splatoon jakiś level robiłem i nie jest to perfekcyjny pad do strzelanek, choć korygowanie celowania za pomocą żyroskopu to fajny pomysł. I przeszdłem parę leveli w SMM i to było niezłe. Hyrule Warriors bym kupił raczej, TPHD też i Devil’s Third. I Star Fox Zero z SFG, Zeldę U też. Ale przez moją miłośc do realistycznych strzelanek jak rainbow six siege chyba bym nie kupił. Może Metroid Prime Federation force na 3DSie będzie warty sprawdzenia

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności