Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Specjalizująca się w analizie wydajności gier Digital Foundry właśnie udostępniła wyniki swoich testów, które tym razem dosięgnęły nadchodzącego w Europie już 04.12.2015 roku długo oczekiwanego tytułu – Xenoblade Chronicles X na Wii U.

Dowiadujemy się o wielu świetnych cechach tej gry – od dopracowanego świata, o niespotykanej dotąd wielkości,  poprzez niemal całkowity brak momentów dogrywania danych przy przechodzeniu do kolejnych regionów w grze, kończąc na stabilnych 30 klatkach na sekunde przy rozdzielczości 1280×720… Co ciekawe część danych możemy pobrać na dysk…

Jest kilka niewielkich kompromisów, ale polecam przeczytać cały tekst by dowiedzieć sie także o  innych ciekawostkach na stronie Eurogamer-a (w języku polskim). Poniżej filmik, gdzie dowiadujemy się także, że naszego bohatera możemy oglądać zarówno z dalekiej perspektywy, ale także dostępny jest widok naszymi oczętami :-) . Pozwalają na to bogate opcje konfiguracji wielu parametrów gry.
Z kolei na stronie gearnuke znajdziemy filmik porównujący wielkość światów Xenoblade i Skyrim… Zgadnijcie, który okazał się większy? Warto kliknąć na zamieszczonej tam mapie by zobaczyć jak potężny obszar daje nam do zwiedzania Monolith Soft.

Okazuje się, że takiego rozmachu, jakości i dopracowania technicznego (programistycznego) nie powstydziłyby się pozostałe platformy gier.
Nie wiem jak wy, ale ja juz zamawiam Xenoblade Chronicles X. Przypomnę, że poza wersją standardową box, będzie także dostępna wersja limited edition (m.in. z książeczką i mapą) oraz cały pakiet – konsola Wii U Premium z grą w zestawie.

A samo wideo udostępnione przez Digital Foundry na youtube tutaj:

Więcej o grze także na stronie nintendo.pl

[źródło - eurogamer, digital foundry, youtube, gearnuke, nintendo]

Podziel się z innymi !

Podobne:

2 Responses to Xenoblade Chronicles X – Digital Foundry potwierdza świetną jakość gry na Wii U

  • Damek says:

    Złożyłem preorder na edycję limitowaną już we wrześniu. Chrapkę na tę grę miałem od początku, tj. od zapowiedzi z 2013 roku! Gra dotarła cało i zdrowo rankiem w piątek 4 grudnia na premierę. Nie zawiodłem się ani trochę! Olbrzymie zróżnicowane lokacje, genialny design, epicka ścieżka dźwiękowa, przemyślane modele walki i rozwoju postaci, ciekawa fabuła. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy Wii U, i kolejny bardzo mocny argument dla niezdecydowanych, aby zaopatrzyć się wreszcie w stacjonarną konsolą od Nintendo ;)

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności