Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Wiem, wiem… Tu i teraz powinien być dłuuugi wpis na temat Super Mario Maker-a. Ale – nie do wiary – pomimo otrzymania pudełka w wersji z Amiibo – Mario ciągle czeka nierozpakowany w szafce… I to z premedytacją. Pomijam fakt, że pomimo zamówienia w przedsprzedaży dostawca miał (podobno z przyczyn dystrybutora) poślizg kilkudniowy z wysłaniem gry. Nie uruchamiam Super Mario Maker-a z obawy przed otwarciem Puszki Pandory.

Więc dopóki to nie nastąpi (hmm. Jutro sobota? ) jeszcze co nieco o Devil’s Third.

Filmik jest niezbyt długi, to takie zestawienie najciekawszych kawałków, które w trakcie pierwszej godziny grania udało mi się zapisać. Trochę o mulitplayerze, trochę o misji pojedynczego gracza. Trochę śmiesznych ujęć i kilka przemyconych spoilerów, ale niewiele.
Dalej podtrzymuję opinię z poprzedniego wpisu, że Devil’s Third jest niedocenioną, choć nie pozbawioną wad grą, którą warto mieć w kolekcji bo w pewien sposób intryguje. Pamiętacie dla przykładu film Podziemny Krąg (Fight Club) z 1999 roku z Bradem Pitem i Edwardem Nortonem? Podobne walki (na pięści) można odbyć w trybie multiplayer  - Gladiator. Jest w tym jakiś podobny klimat. Z tym, że tutaj każdy walczy na punkty biegając po dużych mapach przy Los Angeles, w mroźnym Quebec-u czy gdzieś na farmie w Teksasie. Ciekawe i wciągające granie. A to jeden z wielu trybów. (Akurat tego nie ma na wideo, bo filmy były nagrywane zaraz po odpaleniu po raz pierwszy gry. Gladiator pojawia się po dłuższej rozgrywce )

Zalety

+ intrygująca mieszanka stylów i pomysłów
+ ciekawa misja pojedynczego gracza
+ fajne połączenie walki wręcz, białą bronią i bronią palną
+ wciągający, rozbudowany tryb multiplayer z ciekawymi mapami, wieloma trybami, tworzeniem klanów i tworzeniem własnej postaci
+ obsługa trybu OffTV

Wady
- grafika (pomimo silnika Unreal Engine 3) nie powala (choć nie jest najgorsza). Czasem tekstury jakby przeskakują w wyższą jakość, ale dopiero po chwili od załadowania sceny.
- trochę trudne sterowanie (ale są predefiniowane ustawienia przycisków do wyboru, które mogą poprawić indywidualne preferencje)

 

Devil’s Third – ocena wiiu.com.pl – 8.0/10

Zresztą oceńcie sami (Uwaga ! Sceny pochodzą z gry dla graczy od 18 lat !!!)

 

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności