Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Będąc nad brzegiem naszego pięknego Bałtyku córka wybrała, spośród wielu – naprawdę wielu czapek w jednym z licznych straganów czapeczkę, która coś mi przypomina…. Były też wersje z fioletowym tłem. Cena – jedynie 15 złotych (Pogorzelica) lub 20 PLN (sąsiednie Niechorze) :-) Za wersję firmowaną przez Nintendo należałoby za pewne zapłacić z 5 razy więcej. Swoją drogą brak, lub prawie brak, w naszym otoczeniu gadżetów z postaciami czy motywami z gier Nintendo to duża strata. Taki parawan na plaży z motywami z Super Mario Maker, Splatoon-a czy Yoshi byłby przebojem.

czapeczka

 

A niedaleko znajoma postać na jednej z wielu plakietek…

 

plakietka

Ogólnie słabo z wykorzystaniem marki Nintendo. To są pieniądze, które leżą niewykorzystane… A może o to właśnie chodzi? Może wszystko co związane z Nintendo ma być enigmatyczne, niedostępne przez co bardziej kuszące? Jak sądzicie?

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

2 Responses to [wakacyjnie] Czapka a la Splatoon :-)

  • Nintendowiec says:

    Wykorzystanie swoich sztandarowych marek przez Nintendo kuleje także na zachodzie mam tu na myśli Wielką Brytanie. Nie jest specjalnym wyczynem znaleźć w jednej z większych sieci handlowych (Tesco, Toys R Us) pluszaki z serii Mario w różnych wariantach. Plakatów, bidonów, śniadaniówek oraz innych gadżetów ze stajni Japończyków jest niestety jak na lekarstwo. Najlepszym źródłem tychże cały czas są serwisy aukcyjne typu eBay i Amazon. Co mnie razi to fakt że nieliczne stoiska Nintendo w sieci sklepów Game są wyłączone lub tak zniszczone że nie nadają się do wystawiania. Martwi taki stan rzeczy bo wyraźnie wskazuje na zaniedbania przedstawicieli Nintendo UK którzy nieustannie powinni dbać o wizerunek firmy i marki.

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności