Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Dzisiaj, a właściwie 08.06.2015 pojawiła się kolejna aktualizacja naszych Wii U. Tym razem w wersji 5.4.0 (U/E).

Wersja dostarcza :
„Kolejne ulepszenia ogólnej stabilności systemu i innych drobnych korekt dokonanych w celu zwiększenia satysfakcji użytkowników”

ps. Podobno z europejskich wersji konsoli zniknęła aplikacja Tvii – nawet tego nie zauważyłem, w końcu i tak nigdy u nas nie działała…

[źródło - Nintendo]

Podziel się z innymi !

Podobne:

5 Responses to Update – 5.4.0 – już do pobrania

 • Nintendowiec says:

  Ja już zaliczyłem kilka błędów. Nie wyświetliły mi się losowe ikony programów zainstalowanych na dwóch dyskach – konsoli i zewnętrznym. Restart pomógł. Zawiesiła mi się aplikacja Netflix co przy codziennym używaniu miało miejsce tylko jeden raz.

   • Nintendowiec says:

    Netflix na Wii U działa bez problemów. Po uruchomieniu aplikacji co zajmuje chwilę na ekranie gamepada pojawiają się dwa kafelki: Netflix, kids. Ułatwienie jeśli chcemy przejść bezpośrednio do programów dla dzieci. Dalej wybieramy co nas interesuje z bloków tematycznych które zmieniamy góra dół a przeszukujemy lewo prawo. Można też wyszukać konkretny tytuł lub stworzyć własną listę. Sama aplikacja jest poprawna. Zdecydowanie wolał bym menu tematyczne chociażby w postaci drzewka. Tym które posiada aplikacja nawiguje się topornie. Podsumowując program robi to do czego został napisany, jakość filmów jest dobra, a biblioteka dość spora. Fajerwerków jednak nie ma co oczekiwać.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności