Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Wokół Splatoon-a powstaje coraz więcej szumu medialnego – i dobrze. Zapowiada się piękna, dopracowana gra, która – kto wie – być może liczbą sprzedaży prześcignie największe tytuły Nintendo na konsolę Wii U.
Wiadomo, że kupując grę otrzymamy szereg darmowych aktualizacji wraz z nową bronią, dodatkami czy mapami co kilka tygodni.

splatoon blog

Właśnie niedawno powstał blog splatoon.com.pl, gdzie autor nie tylko deklaruje wrzucanie aktualnych informacji dotyczących nadchodzącej już jutro gry. Splatoon to także multiplayer i turnieje i właśnie o turniejach także będzie można wiele przeczytać na blogu. Z pewnością fani strzelania kolorowym atramentem w Polsce powinni tam zaglądać.

POLECAM

PS. Swoją drogą byłoby miło, gdyby Nintendo  zorganizowało w Polsce objazdowe turnieje Splatoon-a…

[źródło: splatoon.com.pl , nintendo.pl]

Podziel się z innymi !

Podobne:

8 Responses to Splatoon ma potencjał… powstaje dedykowany grze polski blog !

 • Damek says:

  Świetny pomysł z tym tematycznym blogiem dla gry. Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł takiego przedsięwzięcia dla Mario Kart 8. Rodzime inicjatywy na tym polu były tak samo intensywne, co krótkie. Chyba tylko turnieje z PPE jako tako można nazwać aktywnymi. Gra ma naprawdę ogromny potencjał, jeżeli chodzi o rozgrywki online.

  • Nintendowiec says:

   Jestem bardziej sceptyczny. Sama inicjatywa jak najbardziej słuszna i za to duży plus dla pomysłodawcy. Gra oferuje póki co mało zawartości i temat może zostać wyczerpany szybciej niż może się zdawać. Brakuje nie stron poświęconych konkretnym tytułom ale takich o samej konsoli w szeroko rozumianym pojęciu. Polska scena Wii U praktycznie w internecie nie istnieje, całe szczęście na zachodzie już to jakoś wygląda. Linki do zagranicznych serwisów:
   http://wiiudaily.com
   http://www.nintendolife.com

   • Damek says:

    Bardziej chodziło mi o inicjatywę zgromadzenia w jednym miejscu graczy danego tytułu. Często takie akcje po prostu się rozdrabniają, dublują w kilku miejscach w sieci, na poszczególnych growych portalach, czy forach. Co nie jest korzystne dla utrzymania aktywności takiego przedsięwzięcia.

    Co do polskiego obrazu nintendowskich serwisów to nie jest aż tak źle, na przykład:
    http://liju.pl/
    http://www.my3ds.pl/

     • ElKrzysieko says:

      Splatoon to nie Destiny, myślę że się nie zawiedziemy. :D Inaczej moja strona padnie. :P

     • Nintendowiec says:

      Inny wydawca, inna polityka i grupa odbiorców. Splatoon to nie Destiny. Nie zmienia to faktu że czekamy na jakąś tam cześć gry online. Co dostaniemy czas pokaże.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności