Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Dzisiaj trafiłem na bardzo trafny tekst na portalu Antyweb. Autor celnie wymienia główne zalety zarówno konsol jak i gier dostępnych w środowisku Nintendo. Nieco z boku, inaczej traktując rozrywkę Nintendo może dać więcej frajdy niż konkurencyjne platformy. Warto do tych przemyśleń dodać, że Nintendo jest rzeczywiście inne – inaczej traktuje graczy, pozwala swobodnie sięgać do klasycznych gier, a także pomimo ‚slabych parametrów’ na papierze zaskakuje grywalnością, ilością pozytywnej energii bijącej z kazdego tytulu. Czy to od samego Nintendo czy tez coraz większej ilości twórców Indie.

splatoon1

 

newgrudzien14 2014-12-23 002 (Large)

Warto przeczytać cały tekst na stronie Antyweb:

http://antyweb.pl/nintendo-inne-niz-konkurencja-ale-warte-waszego-czasu-i-pieniedzy/

 

[źródło - Antyweb]

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • Nintendowiec

  Całkiem przyzwoicie napisany artykuł. Autor nie ustrzegł się jednak kilku błędów. Podsumowując wykonał dobrze pracę domową i podał w większej mierze informację zgodne z rzeczywistością.

  • http://wiiu.com.pl/ wiiucompl

   Biorąc pod uwagę, że ostatnie kilka lat Nintendo w polskim internecie – poza dedykowanymi blogami – nie istniało… to i tak zauważalna zmiana.

   • Nintendowiec

    Winna temu ignorancja większości polskich recenzentów i graczy którzy jak gąbeczka chłoną marketing od Sony i Microsoftu. Nintendo też nie robi nic by zabłysnąć. Tutaj jednak nie odbiegamy od reszty bo sytuacja taka ma zasięg globalny.

 • Barti

  Gdzie na Wii U mogę znaleźć listę posiadanych/zakupionych gier z eshopu? Bo jeśli usunę kilka gier, a potem będę chciał je pobrać ponownie, to przecież nie będę przeczesywał eshopu tylko dlatego, że nie pamiętam nazwy. Z góry dzięki za pomoc.

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności