Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Wbrew pozorom liczba gier na Wii U,  którymi chwali się na swojej stronie Activision jest większa niż… na XOne (11 tutułów) i PS4 (12 tytułów). Czy wiec faktycznie jest czym się martwić w przypadku tego wydawcy i producenta? Zapowiedziana właśnie Guitar Hero Live może uspokoić niejednego posiadacza Wii U jeśli chodzi o ilość gier 3rd party na 8-gena Nintendo… Do tego biorąc pod uwage fakt, że w dalszym ciągu na Wii U uruchomimy 35 gier Activision z poprzedniej Wii…

activision

 

[Źródło - Activision]

Podziel się z innymi !

Podobne:

7 Responses to Activision zrobił 16 gier na Wii U… a ile na XOne i PS4 ?

   • Shock says:

    Z trzeciej strony minął niedawno rok od pojawienia się ps4 w sklepach, prawdziwa ósma generacja dopiero się rozkręca i obstawiam, że już niedługo Sony i Microsoft prześcigną Nintendo. Ale właściwie kto kupuje konsole wielkiego N dla „wielkich produkcji AAA”?

    • ElKrzysieko says:

     Wielkie produkcje stanowią tylko dopełnienie radości, która płynie z konsol wielkiego N – chyba każdy, kto decyduje się na goszczenie sprzętu Nintendo ma takie zdanie. Oczywiście często niektórzy nawet nie sięgną po ani jedną grę z multiplatform. :D

    • wiiucompl says:

     Tak będzie. A Nintendo ma tak mocne swoje tytuły, że czy z 3rd party czy bez… i tak wyjedzie na swoje. 9,5 mln sprzedanych już Wii U i 52,2 mln 3DS o czymś jednak świadczy. O ile Nintendo nie głosiło wkoło wyjątkowości Wii U wynikającej z tego, że to pierwszy 8-gen. To już owe next-geny Sony i Microsoftu o wiele lepiej wyglądały w specyfikacjach niż w realu.
     Brak wszystkich gier multiplatformowych na Wii U nie wynika z kwestii technicznych (parametry hardware konsoli) ale z polityki i kwestii formalnych takich jak partnerstwo lub jego brak, umowy itd.

     • Shock says:

      I z braku popytu na te produkcje. Ubisoft się wycofał ze współpracy z Nintendo, bo ich gry się po prostu nie sprzedawały.

    • Nintendowiec says:

     Dla uściślenia minęło niespełna 18 miesięcy od premiery PS4 – 15 listopada 2013 dla USA i Kanady. W europie miała ona miejsce 29 listopada 2013. Jestem wrogiem wyliczania w stylu ten ma tyle, a tamten tyle bo zazwyczaj takie dyskusje prowadzą do bezsensownych przepychanek. Statystyki na chwilę stawiają Wii U w czołówce co w roku 2016 z pewnością się zmieni. Interesujące może być podsumowanie ósmej generacji. Przykrym faktem jest brak multiplatform na Wii U. Nie wątpię że każdy z was był tego świadomy w późniejszym okresie. Niestety wydawcy patrzą teraz na zysk i to uderza najbardziej w gracza. Dostajemy często średni produkt w wysokiej cenie – mam na myśli konsole.

     PS. Wiedząc to wszystko i tak czasami fajnie sobie ponarzekać, bo za dobrze mieć nie można :-)

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności