Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Od pewnego czasu możemy znaleźć w sieci informacje, że część urządzeń wyprodukowanych w 2012 roku i wcześniej może zostać pozbawiona aplikacji-odtwarzacza Youtube. Sam na moim (zaledwie) 3 rocznym TV od Panasonica dowiaduję się po wejściu w opcje ‚smart’, że od 20 kwietnia 2015 będzie z tym kiepsko.

youtubeOff

Więcej szczegółów na ten temat na  stronie Youtube.

I tutaj – w końcu to konsola do gier 8-mej generacji – nasze Wii U powinno fantastycznie zastąpić brak głównego źródła filmików na naszych starszych telewizorach.

Zresztą szczerze mówiąc – jakość działania, dotykowy ekran Gamepad-a i wygoda we wpisywaniu poszukiwanego na youtube tytułu jest niedoceniona.
Oto niektóre z urządzeń, z którymi współpracuje Youtube:

youtube examples

 

[źródło - Youtube]

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • Nintendowiec

  Z You Tube korzystałem na PS3, 2DS(3DS) i Wii U. Zgadzam się z autorem w 100% – ekran dotykowy na którym wyświetlana jest klawiatura bardzo ułatwia korzystanie z serwisu.

 • http://nowyinteres.pl/ Rafał Groń

  Ja cały czas szukam dobrego urządzenia do odtwarzania na TV. Niestety WiiU nim nie jest. Za dużo męki. Już łatwiej mi na iPadzie. Też widać że ludzie nie przemyśleli sprawy, bo gdyby można było na konsolach (testowałem tez na xbox 360) ustawić zdalny monitor.

  • Nintendowiec

   Coś mi świta że można „przerzucać” obraz z tableta na telewizor. Kompatybilność taką oferowały Sony lub Samsung oczywiście miedzy urządzeniami tej samej firmy. Nie jestem tego pewien więc należy to samemu sprawdzić najlepiej u źródła – producenta.

  • http://wiiu.com.pl/ wiiucompl

   Wii U nigdy nie celowało w multimedialne centrum. Nawet ostatnio dali znać, że dają sobie spokój z wejściem WiiTV w Europie, z powodu zbyt rozdrobnionego rynku telewizyjnego na naszym kontynencie.
   Natomiast to co jest, czyli Youtube działa wyśmienicie :-)

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności