Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

No i w końcu (lepiej późno niż wcale) będą pojawiać się wysokiej jakości nagrania video na wiiu.com.pl. Nowo nabyta Game Capture HD II od  AverMedia miała dzisiaj swój chrzest. Kilka minut z menu Wii U i przykładowa plansza w odpalonej Call of Duty Ghosts – tryb multiplayer, plansza Prison Brake, poziom gracza -fatalny (ale to wszystko przez zerkanie co chwila na nagrywarkę, czy wszystko OK)… 1080p/30fps (choć sama gra z pewnością nie oferuje pełnego 1080p)
Postaram się systematycznie wrzucać jakieś ciekawe fragmenty gier czy aplikacji z Wii U. W komentarzach wpisujcie, co brać na tapetę… Smash, Mario Kart8, Hyrule…a może coś z Virtual Console ?

Enjoy

Podziel się z innymi !

Podobne:

11 Responses to [wideo] Nowy cykl na wiiu.com.pl – gameplay. Jako pierwszy – multiplayer CoD Ghosts Wii U

  • wiiucompl says:

   Hehehe. No właśnie. To muszę jeszcze ogarnąć, może wizyta u logopedy (8-) ). A na serio – pierwsze filmiki mogą być jeszcze mało obrobione, ale docelowo będę chciał także dodać komentarze i – jak wspomina sławek – wgląd w to, co pokazuje gamepad w czasie rozgrywki…

 • slawek says:

  Jak najbardziej jestem za! Nie ukrywam, że nie jestem jeszcze posiadaczem własnego wii u, za to oglądam wszystko to co ma związek z tą konsolą. Również Twoją stronę. Fajnie, że masz własne pomysły i próbujesz nowych rzeczy. Takich gameplejów, nigdy dość :)
  Gdyby udało Ci się wrzucić raz na jakiś czas, to co się dzieje na gamepadzie( o ile się dzieje i o ile dana gra to obsługuje), to również byłoby miło.
  Co do gier, które chciałbym zobaczyć to może Pikminy 3, zresztą obojętne. Moga być nawet aplikacje.
  Pozdrawiam i trzymam kciuki za stronę.
  A i będę zaglądał!

 • Patrycjusz Lipski says:

  A jakimi grami dysponujesz ?

  Mnie interesowałaby zelda wind waker HD i jakieś mariany.

  A może zrobić taką inicjatywe żeby użytkownicy Wii U powymieniali sie friend codami co by można było się odnależć w nintendowej sieci :)

  • wiiucompl says:

   No właśnie taki mam zamiar :-) Co więcej do nagrywarki HD można wrzucić od spodu dysk a nie tylko nagrywać na pendrive USB. Dzięki temu liczę, że w różnych ciekawych sytuacjach uda się szybko złapać na dysk ciekawe sekwencje… Zresztą juz pracuję nad dykcją … hahahah :-)

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności