Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Project Cars – zapowiadany na marzec dla XOne, PS4 i PC oraz w nieco późniejszym terminie na Wii U i Steam – to gra, która na pewno trafi do mojej kolekcji.
Przede wszystkim Slightly Mad Studios dopieszcza grę w każdym szczególe. Widać to zresztą na filmowych zapowiedziach:


Druga sprawa, że pomimo prawdopodobnie niższej rozdzielczości na naszych Wii U (720p/30 klatek) i tak bardzo się cieszę licząc, że to właśnie funkcje dostępne na Gamepadzie będą to rekompensowały. Samo sterowanie Gamepadem mocno przypomina kierownicę bolidu F1…

pcars2

Zresztą fakt użycia na Wii U rozdzielczości 720p pozytywnie komentował jeszcze w 2013 roku  sam dyrektor kreatywny Andy Tudor. Mówiąc krótko – tłumaczył wtedy, że lepiej dostarczyć grę w 720p i 30 klatkach na sekundę zachowując detale takie jak ilość samochodów i efekty pogodowe…

http://www.cinemablend.com/games/Project-CARS-Support-720p-30fps-Wii-U-53788.html#.VL5yU7sH2cs.mailto
Swoją drogą gra jest także dostępna w przedsprzedaży, ale chwilowo nie ma jeszcze przedsprzedaży wersji na Wii U (Limited Edition czy podstawowa wersja) na terenie Polski.

pcars4
Przy okazji – warto wejść na stronę producenta i kliknąć w ankiecie, jaką wersję i na jaką platformę planujemy grę zakupić.

pcars3
http://www.projectcarsgame.com/preorder.html

Musimy też pamiętać, że początkowo gra zapowiedziana była  na X360 i PS3 ale zostały te platformy jednak usunięte z planów wydawniczych. Widać nie bez powodu nasze Wii U zasłużyło na tą grę, która będzie mocnym akcentem 3rd party w tym roku.

 

[źródło - cinemablend.com, projectcarsgame.com, youtube]

Podziel się z innymi !

Podobne:

5 Responses to Project CARS – ja na pewno czekam na te wyścigi

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności