Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Project Cars – zapowiadany na marzec dla XOne, PS4 i PC oraz w nieco późniejszym terminie na Wii U i Steam – to gra, która na pewno trafi do mojej kolekcji.
Przede wszystkim Slightly Mad Studios dopieszcza grę w każdym szczególe. Widać to zresztą na filmowych zapowiedziach:


Druga sprawa, że pomimo prawdopodobnie niższej rozdzielczości na naszych Wii U (720p/30 klatek) i tak bardzo się cieszę licząc, że to właśnie funkcje dostępne na Gamepadzie będą to rekompensowały. Samo sterowanie Gamepadem mocno przypomina kierownicę bolidu F1…

pcars2

Zresztą fakt użycia na Wii U rozdzielczości 720p pozytywnie komentował jeszcze w 2013 roku  sam dyrektor kreatywny Andy Tudor. Mówiąc krótko – tłumaczył wtedy, że lepiej dostarczyć grę w 720p i 30 klatkach na sekundę zachowując detale takie jak ilość samochodów i efekty pogodowe…

http://www.cinemablend.com/games/Project-CARS-Support-720p-30fps-Wii-U-53788.html#.VL5yU7sH2cs.mailto
Swoją drogą gra jest także dostępna w przedsprzedaży, ale chwilowo nie ma jeszcze przedsprzedaży wersji na Wii U (Limited Edition czy podstawowa wersja) na terenie Polski.

pcars4
Przy okazji – warto wejść na stronę producenta i kliknąć w ankiecie, jaką wersję i na jaką platformę planujemy grę zakupić.

pcars3
http://www.projectcarsgame.com/preorder.html

Musimy też pamiętać, że początkowo gra zapowiedziana była  na X360 i PS3 ale zostały te platformy jednak usunięte z planów wydawniczych. Widać nie bez powodu nasze Wii U zasłużyło na tą grę, która będzie mocnym akcentem 3rd party w tym roku.

 

[źródło - cinemablend.com, projectcarsgame.com, youtube]

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • Kamil K

  Oby ta gra wyszła bo mając na uwadze te ciągłe opóznienia to może być różnie. Jeśli tylko dotrzymają obietnic i faktycznie, gameplayowo i zawartością, wersja na Wii U nie będzie się różnić od pozostałych, to kupię. Zasadniczo nie gram w „wyścigi” ale takie inicjatywy trzeba wspierać.

 • Pingback: [eShop] Super Toy Cars – tania gierka z edytorem torów – 16 PLN | wiiu.com.pl

 • Barti

  ” tłumaczył wtedy, że lepiej dostarczyć grę w 720p i 30 klatkach na sekundę zachowując detale takie jak ilość samochodów i efekty pogodowe…” Nie rozumiem, ilość samochodów i efekty pogodowe to są DETALE?

  • http://wiiu.com.pl/ wiiucompl

   Racja. Detale to nie są. Tyle, ze to jedne z elementów, które mogłyby być usunięte. Wynika z tego, że będą zachowane.

 • Nintendowiec

  Nie jestem fanem wyścigów dlatego poczekam na gameplay zanim ostatecznie zdecyduje czy ją kupię lub nie. Ciekawi mnie jak taka „typowa torowa ściganka” wykorzysta gamepada. Na chwilę obecną zadowolę się NFS Undercover U które wygląda zacnie.

 • Paweł Wenta

  Po ilości hype’u jaki krąży wokół tej gry wątpię w rynkowy sukces. O ile w ogóle wyjdzie to na U. Bedzie tak jak z nowym Asasinem od Ubisoft……

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności