Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Czytając wpis na portalu Onet, który posiłkuje się informacjami z japońskiego Famitsu – nadchodząca RPG Xenoblade Chronicles X na nasze Wii U ma zapenić 300 godzin gry. Do tego 400 kilometrów kwadratowych do swobodnej eksploracji.

Z kolei na portalu Wiiudaily możemy dowiedzieć się, że Xenoblade Chronicle X może całkowicie wypełnić  przestrzeń 25 GB płyt stosowanych w Wii U. Kto wie, może nawet będzie to wydanie dwupłytowe?
Przeglądając (jak dobrze, że mamy google translator) stronę Famitsu, natrafiłem na ciekawą informację:

xenobladex

 

Wynika z tego, że Japończycy już pod koniec kwietnia będą mogli kupić X?

 

Tak czy inaczej z przekazanych do tej pory informacji wynika, że Xenoblade Chronicle X będzie wyjątkowa.

 

[źródło - Famitsu, Onet]

Podziel się z innymi !

Podobne:

8 Responses to Onet cytując Famitsu zapewnia, że Xenoblade Chronicles X to 300 godzin grania

  • wiiucompl says:

   Może się mylę, ale ceny Wii U w 2015 mogą zejść w dół do poziomu, w którym coraz mniejsza liczba osób będzie się wahać by ją właśnie wybrać jako dodatek do swojego telewizora. Ilość fantastycznych gier tylko to ułatwi. Liczę także na powrót większej ilości 3rd party, którzy po prostu wrócą do Nintendo jako do innej, ale licznej na rynku platformy. Wystarczy, że co kilka miesięcy Nintendo zapowie kolejny mocny tytuł ze swojego studia lub zewnętrzne studio przybliży nowe tytuły….

   • Kamil K says:

    Myślę, że nie ma tu nic niewiadomego – polskie media nie piszą o czymś jeśli się ich do tego nie „zachęci”. Niestety. Widać to dobitnie po gram.pl, ppe, a w szczególności PSX Extreme. W bieżącym numerze zrobili zapowiedz Uncharted 4 na dwie strony na podstawie teaserów i screenów. Takiej zapowiedzi nie miała żadna gra na Wii U czy 3DS mimo, że sam treehouse dostarczał prawie godzinnych gameplayów do takich perełek jak Xenoblade X czy Splatoon. A na gamezilli to w ogóle pojechali po bandzie i zrecenzowali Teslagrad dopiero gdy wyszła wersja na PS4 i przyznali, że jest to bardzo ciekawa i wartościowa produkcja. A o ilu dobrych grach z eShop’u na tej zasadzie nie wspomnieli? Większości. Przykłady ignorancji i zaprzedawania można mnożyć w nieskończoność. Ja już do tego nie mam sił. Sony ma niestety wszystkich w kieszeni. I to jest bardzo smutne. A najgorsze jest gdy bezczelnie kłamią i z premedytacją wprowadzają ludzi w błąd. Tak było chociażby PSXE przy premierze Wii U gdy przez trzy numery z rzędu powtarzali nieprawdziwą informację jakoby obowiązkowy day one update firmware’u zajmował 5GB przez co w 8GB wersji Wii U zostaje tylko niecałe 3GB pamięci. A prawda była taka, już dobrze wtedy znana, że ani update nie był potrzeby by grać w premierowe gry, ani nie zajmował tych 5GB a około 500MB, ani też nie kradł tych 5GB bo Nintendo już na japońskim przedpremierowym Direct’cie tłumaczyło, że system będzie potrzebował 5GB i tym samym pamięci do własnego użytku pozostanie niewiele. Ale komunikat poszedł do czytelników prosty: Nintendo dało dupy i nie jest już tak solidne jak zwykło się uważać. Brednie.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności