Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Dzisiaj odbył się kolejny Nintendo Direct – czyli zapowiedzi  gier oraz informacje dotyczące produktów Nintendo na najbliższe miesiące.
Tym razem, poza zapowiedzianym na maj Splatoonem (przewiń do 15:25) z rozbudowanym wyposażeniem, ekwipunkiem dostępnym w grze,  czy zapowiedzianym na luty Kirby & the Rainbow Curse (przewiń do 10:40) najbardziej zafascynował mnie rozszerzony trailer Xenoblade Crhonicles X (od 19:00).

Poniższy fragment zapiera dech w piersiach – przestrzeń, ilość detali, różnorodność lokacji i te kolory. Jeśli sama gra od Monolith Soft - jedynie na Wii U – będzie faktycznie tak dopracowana – wtedy nawet zapowiadana nowa Zelda  przy swojej świetności może nieco zblednąć…

Ciekawą zapowiedzią jest także przeniesienie poprzez eShop wybranych gier z Wii na Wii U (przewiń do 08:35) . Jako pierwsza będzie świetna Super Mario Galaxy 2, która w tym momencie jest już dostępna w eShop za jedyne 40 złotych (normalna cena – 80 pln, promocja do 22 stycznia 2015)

Ten direct był bez wątpienia przygotowany głównie pod kątem mobilnych graczy – 3DS/2DS, ale powyższe smakowite kąski na Wii U tylko mogą utwierdzić wątpiących, że Wii U wciąż zyskuje.

[źródło - youtube]

Podziel się z innymi !

Podobne:

9 Responses to Nintendo Direct – Xenoblade Chronicles X zapowiada się niesamowicie

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności