Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Czekając na opisywany wcześniej Project Cars, przeszukując eShop w celu znalezienia jakichś ciekawych tytułów w obniżonej cenie – trafiłem na już kilku miesięczną Super Toy Cars. Gra przypominająca stare dobre Micro Machines, gdzie zasuwamy samochodzikami po pokoju dziecka, kuchni lub w garażu….

super toy cars wii u
Wszystko między typowymi sprzętami porozrzucanymi po domu daje dużo frajdy, szczególnie dzięki innej niż zwykle perspektywie. Samochodziki są małe, trasę stanowi mniej lub bardziej nieregularny tor wijący się pomiędzy miśkami, śrubami, puszkami, kartonami….itd.

Sam filmik gry Super Toy Cars daje dużą porcję informacji, ale dodam od siebie, że największą frajdę daje edytor torów. Gra w czasowej ofercie w cenie 16 złotych jest właśnie do pobrania z eShop. I dla samego edytora torów naprawdę warto to zrobić. Dzięki rysikowi i dotykowemu ekranowi Gamepada w banalnie prosty sposób dodajemy, powiększamy, obracamy, powielamy domowe sprzęty wypełniając nimi pokój i tworząc własny, niepowtarzalny tor po którym po chwili możemy pojeździć. Gra nie wciska w fotel, nie ma kapiących efektami pojazdów i torów. A jednak pomimo tego zaraz po odpaleniu wciągnęła mnie na długi czas.

Dla dociekliwych dodam, że gra została napisana w środowisku Unity, więc chociażby dlatego warto zobaczyć jakie efekty można wycisnąć z tego środowiska tworzenia gier. A efekt jest po prostu sympatyczny. Do tego niezła muzyka. W tej cenie polecam.

[źródło - youtube, nintendo]

Podziel się z innymi !

Podobne:

One Response to [eShop] Super Toy Cars – tania gierka z edytorem torów – 16 PLN

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności