Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Jak donosi VGchartz – portal, gdzie możemy poznać statystyki sprzedaży konsol i gier z podziałem na regiony świata – do 20 grudnia 2014 roku sprzedano 8,5 mln sztuk Wii U!

Przy okazji rzućcie okiem na poniższe zestawienia z 06, 13 i ostatnie – 20 grudnia. Okazuje się, że w tygodniu 06-13 grudnia sprzedano 200 tysięcy konsol Wii U a w kolejnym tygodniu już 300 tysięcy (całościowo odpowiednio – 8,0 mln – 8,2 mln – 8,5 mln)

vgchartz_gru2014

 

vgchartz_gru2014_13

vgchartz_gru2014_20

 

Szczegóły na stronie vgchartz.

 

[źródło - vgchartz.com]

Podziel się z innymi !

Podobne:

3 Responses to Ciekawe statystyki z VGchartz

  • wiiucompl says:

   Ubisoft wydaje to co się kupuje. Just Dance 2015 chociażby jest na Wii U. Chyba nawet na Wii !
   Ekipa z ubisoftu teraz lata wszystko co wypuściła na NIE-Nintendo . Ale jak pamietam jeden z wywiadów z szefem Ubi – swoje działania uzależniają od ilości sprzedanych urządzeń danej platformy. Myśle ze za jakiś czas 3rd party wróci do Big N widząc rosnąca liczbę konsol na rynku. klienci Nintendo są wymagający ale wierni.
   Liczę, ze takie Call of Duty zawita na Wii U, bo bo2 i Ghosts (słabiej co prawda) ciagle są ogrywane w multiplayerze.
   Nintendo ( tutaj gdybam) wyglada na bardziej wymagające dla developerow. Nie można zrobić gniota z błędami. A zabugowane gry przechodzą na Ps4 czy XOne. To być może tez gdzieś tam może mieć znaczenie przy ustalaniu kontraktów na współpracę. No i myśle, ze sama architektura Wii U z obsługa podwójnego ekranu, strumieniem wideo/audio do Gamepada wymaga lepszych umiejętności od programistów i twórców gier. Stad same gry Nintendo lub gry ekskluzywne zwalają z nóg na Wii U. Bo najlepiej wykorzystują hardware. Nowa Zelda na która czeka wielu, Xenoblade czy Splatoon – one bedą miażdżyć, tego jestem pewien. i właśnie to jeszcze nakręci sprzedaż.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności