Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Jeśli nie pamiętacie, to przypomnę – kupując czarną konsolę  Wii U zostajemy członkami Nintendo Network Premium. Główna zaleta jest taka, że kupując gry i aplikacje w sklepie elektronicznym Nintendo – eShop – zbieramy przy każdym zakupie punkty, które możemy po zebraniu do odpowiedniej ilości zamienić w kod doładowujący nasze konto o kolejne 20 PLN.

Dla tych, którzy jeszcze nie odebrali należnego im doładowania – artykuł z 2013 roku na ten temat

Zła nowina jest taka – pomijając to, że program nie obejmuje białych konsol Wii U (dlaczego? tego nie wie nikt) – termin do kiedy możemy otrzymać za zakupy w eShop punkty mija 31 grudnia 2014 roku!
Do 31 marca 2015 roku możemy odebrać nasz kod (po prostu klikamy odbierz kod –  zostaje on zwizualizowany w formie 16-to znakowego kodu alfanumerycznego)  a doładować zebraną w ten sposób kwotę (czyli samo wklepanie kodu w naszej konsoli) możemy maksymalnie do 30 czerwca 2015 roku.

The Nintendo Network Premium programme is subject to the following limitations

 • ・The period for earning points will end on 31st December 2014.
 • ・The period for redeeming points will end on 31st March 2015.
 • ・All activation codes not redeemed by 30th June 2015 will be void.

 

Jeśli więc zastanawialiście się nad jakimiś zakupami, szczególnie promocyjnymi na eShop i chcielibyście przy okazji coś na tym jeszcze zyskać – pamiętajcie o programie Nintendo Network Premium i terminach do kiedy to zrobić.

Sam wybieram wersje BOX, jeśli są – a przeważnie tak jest – tańsze niż dostępne do pobrania przez eShop. Jednak w sklepie Nintendo często są przecenione bardzo dobre tytuły, które warto mieć za małe pieniądze na dysku. A przy tej okazji ziarnko do ziarnka uzbieramy drobne doładowanie w przyszłości… No, maksymalnie do grudnia 2014

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • wojciech84r .

  Dzieki za przypomnienie o tym programie :) zobaczylem ze uzbieralo mi sie 40zl do odbioru i brakuje mi 79 pkt do kolejnych 20zl, a zakladam ze jak wykorzystam te 40zl to otrzymam kolejne punkty, wlasnie cos kolo 80pkt :)

 • Damek

  Ja niestety nie załapałem się na tę akcję. Wybrałem edycję Basic Pack –
  białą i o wiele tańszą, po to by od razu dokupić zewnętrzny dysk.
  Wiedziałem, że kilka tytułów z eShopu na pewno mnie zainteresuje, jakieś
  promocje skuszą, wersje demonstracyjne też chętnie sprawdzę, a i pewnie
  aktualizacje i DLC też się pojawią. I miałem rację. Gdybym wybrał 32GB
  wersję i tak musiałbym dokupić zewnętrzny dysk w ciągu kilku miesięcy,
  i/lub męczyć się z żonglowaniem danych na wewnętrznej pamięci/ponownym ich ściąganiem. A tak z ciekawości – to dużo Wam się tego nazbierało?

  • wiiucompl

   Wcale źle nie zrobiłeś. Aby uzbierać ze 100 PLN (5 doładowań po 20 PLN) trzeba wydać około 1000 PLN, gdyż za grę za około 199 złotych dostajesz około 400 punktów.
   A pamiętać trzeba, że gra w promocji – czyli tańsza – daje mniejsza ilość punktów.
   Druga sprawa – kupując w dniu premiery Wii U czarną wywaliłem z tego co pamiętam 1690 złotych. Dzisiaj widzę, że spokojnie wystarczyłaby wersja Basic ale wtedy była za 1490 i do tego nie było w sprzedaży osobno Nintendo Land (bardzo mi na tym zależało).
   Dzisiaj ceny są dużo bardziej przystępne. O cenach niektórych gier w BOXach na allegro już nie wspomnę.
   No i dużo większy wybór miejsc, gdzie Wii U można kupić.

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności