Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Na Allegro pojawiła się aukcja w której możemy kupić za kilkadziesiąt złotych kilka zdrapek z gier Wii U. Hmmm… Może ja moją kolekcję zdrapek również wystawię na sprzedaż?…

zdjęcie (Custom)

Kupując każdą pudełkową grę na Wii U otrzymujemy w środku dołączoną czerwono-szarą karteczkę która sugeruje, że dostaniemy coś free (gratis, gratuit, gratis, itd) .  Club Nintendo to nagroda dla tych, którzy wybierając granie w gry Nintendo mają możliwość otrzymania – za pomocą dołączonego do każdej gry kodu-PINu – pewnych miłych bonusów.

Za kupioną grę, a nawet nową konsolę dostajemy punkty. Ich wykorzystanie zależy od nas – wybieramy jakiś drobiazg dostępny  akurat i związany ze światem Nintendo.

Wcześniej powinniśmy, zgodnie z instrukcją powiązać naszą konsolę z utworzonym w Club Nintendo kontem. Ale chwila – w Polsce nie ma Club Nintendo. Nie ma nawet takiej opcji w menu konsoli:

club1

Na kartach z PINem jest to zresztą wyraźnie napisane – Club Nintendo dotyczy  jedynie  wybranych krajów.

Club Nintendo membership i s available for people living in the United Kingdom, Ireland, Germany, France, Spain, Italy, Belgium, the Netherlands, Portugal, South Africa, Russia, Swizerland or Austria.

Jak się domyślam osobne kluby  są dla mieszkańców Japonii, USA czy Kanady.

Podsumowując – czy Waszym zdaniem ma sens  zmiana ustawień kraju przypisanego do konsoli Wii U by  zyskać coś z klubu Nintendo? Patrząc na oferty i gadżety w Nintendo Club – nie jestem przekonany. Chyba cenniejsze są zbierane punkty poprzez nasze ID w Nintendo Network Premium 

Podziel się z innymi !

Podobne:

One Response to Club Nintendo – czy w Polsce można wykorzystać zdrapkę?

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności