Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Wakacje w pełni i może się zdażyć, ze na dłuższy czas pozostaniemy bez ulubionych gier na konsolę leżącą pod naszym telewizorem.

W sumie to dobrze. Odpoczynek od wszystkiego co elektroniczne zawsze wychodzi na zdrowie.

Nawet teraz leżąc nad morzem to doceniam. Jednak jako rasowy gracz zawsze szukam w okolicy a to salonu gier a to od czasu do czasu program w coś na tablecie. Pomyślałem wiec przy tej okazji, ze równie dobrze mogłem spakować ulubione Wii U i gdy za oknem pojawi się deszcz po prostu odpocząć przy Mario Kart 8 lub Assasinie … Co odróżnia tę konsolę stacjonarną od konsol konkurencji to możliwość gry bez telewizora – wyłącznie na ekranie Gamepada.

Tryb off-TV to unikalna na rynku funkcja o której już wiele razy pisałem a którą praktycznie każdy posiadacz Wii U  kiedyś wykorzystywaał.

Gdyby jeszcze byl dostępny zasilacz samochodowy do Wii U to praktycznie byłaby to konsola do użycia w każdych warunkach także w trasie .

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

6 Responses to Wakacje bez konsoli stacjonarnej?

   • Jarek says:

    Mógłby być nawet jakiś extender na bazie LAN, bo na ten moment przez sufit nie mam zasięgu a mieszkam na terenie słabo zurbanizowanym i nie mam zakłóceń od innych sieci.

    Ciekawe, że nie ma do tej pory jakichś prób przeróbek konsoli i pada, wyciągnięcia anteny na zewnątrz itp

 • ElKrzysieko says:

  Cześć, zastanawiam się nad kupnem Wii U, w tej chwili mi się opłaca? Zainteresowałem się tą konsolą przez moje zamiłowanie do Nintendo. Do tego myślę, że pad ma bardzo fajne zastosowania, możecie mi doradzić, dać opinię o sprawowaniu konsoli? Z góry dzięki.

  • wiiucompl says:

   Cześć. Oczywiście To jest najlepszy moment na zakup tej konsoli i jeśli znasz już wcześniejsze konsole Nintendo to będziesz czuł ze w dalszym ciagu to ta sama filozofia zabawy i rozrywki
   1. Wsteczna kompatybilosc której nie ma żadna z konsol konkurencji – gry wii i akcesoria po prostu działają
   2. Duża ilośc świetnych gier Nintendo oraz firm zewnętrznych ( gier jest więcej niż na nextgena konkurencji)
   3. Piękna grafika HD nie tylko nowych tytułów ale i remakeow starych, virtual console z grami z klasyków Nes, SNes, Gba
   4. Fantastyczny, niespotykany u konkurencji Gamepad z ekranem dotykowym, który w trybie off-tv pozwala nam grać w każda z gier bez telewizora. Gamepad ten rownież pokazuje pazur gdy chcemy grać równocześnie w lokalne multiplayery. Wtedy jeden gracz gra innym kontrolerem na TV a drugi właśnie na Gamepadzie
   5. Częste i funkcjonalne uaktualnienia systemu
   6. Brak opłat za funkcje online jak u konkurencji
   7. Ceny na poziomie 1200 z grą lub niższe

   Dlaczego najlepszy moment? Bowiem inni producenci ciagle w pewien sposób szukają swojej wizji na kosole. A to usuwają jakiś element (kinect) a to nie mogą jasno określić swojej polityki opłat (Sony). Tymczasem Nintendo jest konsekwentne a 2015 rok zapowiada się wysypem fantastycznych gier i funkcjonalności.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności