Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Mario Kart 8 to z pewnością najważniejszy tytuł tego roku dla Wii U. Pewnie nawet ważniejszy, niż 3rd party, nieco opóźnione względem innych platform – Watch_Dogs. Watch_Dogs, które wywołuje skrajne opinie – od zachwytu, poprzez akceptację, a na złości zawiedzionych graczy kończąc.

Tymczasem wyścigi Nintendo łączą w sobie to czego dzisiaj oczekujemy od dobrej gry – klimat, nawiązania do wcześniejszych wersji (tory, postacie, akcesoria), wysokiej jakości grafikę oraz oprawę dźwiękową i po prostu grywalność – która jak wynika z wielu recenzji jest na najwyższym poziomie.
Jeszcze czekam na zamówiony egzemplarz gry, ale już teraz przeglądając gameplay-e na youtube odnoszę wrażenie, że Mario Kart 8 powinien być obowiązkowym tytułem nie tylko dla każdego fana Nintendo, ale po prostu każdego szanującego się gracza. A że przy tej okazji należy mieć konsolę Wii U? Hej – przecież wiadomo, że jeden tytuł może zdziałać cuda nawet u zatwardziałych graczy na innych platformach. Swoją drogą ciekawe jakie po pierwszym tygodniu sprzedaży Mario Kart 8 będą statystyki sprzedaży samej konsoli Wii U.

Tymczasem jeden z moich ulubionych filmików na youtube udostępniony jako seria gameplay-ów przez użytkownika Dazran303.


 

[źródło: youtube]

Podziel się z innymi !

Podobne:

4 Responses to Mario Kart 8 – pozytywne nastawienie jeszcze przed zakupem

  • wiiucompl says:

   Heheheh. Też się czasem nad tym zastanawiam… Po jakiego grzyba kupuję wszystkie gry za własną kasę.. Hahahha.
   Ale już spieszę z wyjaśnieniami.
   NIe jestem żadnym opłacanym człowiekiem Big N czy jakiegokolwiek dystrybutora.
   Promowanie Wii U zacząłem jeszcze przed jej premierą na rynku. Polska, że tak się wyrażę „kuweta” rynku gier była i jest specyficzna. Wielu bezkrytycznie rzuca się na tytuły z pierwszych stron gazet lub gdy potykają się o reklamy w marketach. Większość podąża za ceną gry a nie jej wartością. Tymczasem można grać mniej (jak ja, z braku czasu), szukać dobrych tytułów, po które sięga się rzadziej, ale intensywnie lub z rodziną i przyjaciółmi. Tutaj Wii U od Nintendo wpasowuje się idealnie. Do niedawna jednak Nintendo w Polsce było traktowane z przymrużeniem oka lub wręcz niechęcią wśród graczy.

   Stąd głównie skupiam się na naszym rynku, który gdy zaczyna puszczać pierwsze zielone listki – warto pokazać czy opisać.
   Dlatego więc – widząc działania nowego dystrybutora – pozytywne jakby nie było, wolę pisać o tym, niż np. o E3 które nadciąga a i tak jeszcze zdążymy je podsumować.
   Poza tym zawsze mam nadzieję, że mój blog dla kogoś kto przypadkiem na niego trafi, będzie punktem wyjścia do szukania dalej, a tych paredziesiąt starszych wpisów będzie pokazywało pewien kontekst istnienia mojego ulubionego producenta gier i konsol na naszym rynku.

   Inna sprawa, że mając okazję poznać ludzi z ConQuest we Wrocławiu i z nimi chwilę porozmawiać- skorzystałem z niej, co bardzo mile wspominam.

  • Antoni Kurkowski says:

   Tak, opcja pisania własnych tekstów byłaby cudowna… Ale mimo wszystko multi jest mega wciągające – wczoraj około godziny 18:00 naszła mnie chęć na pościganie sie z innymi graczami, a chciałem pojeździć tak z godzinkę… Po jakimś czasie poczułem lekkie zmęczenie, spojrzałem na zegarek – a tu druga w nocy :D

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności