Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Nieco ponad tydzień temu kontaktowałem się z firmą Conquest – dystrybutorem Nintendo na Polskę. Już na drugi dzień dostałem odpowiedź w której otrzymałem kilka cennych informacji dotyczących ich działalności.

Po pierwsze okazało się, że http://b2b.cqe.pl/ jest stroną przeznaczoną dla klientów biznesowych, stąd brak cen poszczególnych produktów (swoją drogą jak mogłem przegapić skrót b2b w nazwie (business to business)).
Kolejna sprawa to zapewnienie, że Conquest już porozumiał się z kilkoma sklepami w Polsce (niestety nie wiem którymi) oraz, że małymi krokami rozszerza działalność.
Warto też wiedzieć, że firma prowadzi już działania marketingowe, czego przykładem mają być np. turnieje promujące tytuł roku – Mario Kart 8 – które mają odbyć się w kilku miastach w Polsce.
Katowicki event - https://www.facebook.com/events/443252152444772/
Wrocławski – jeszcze bez własnej strony – w Sklepie Gekon we Wrocławiu, 22 maja
planowane są także podobne w Warszawie i Poznaniu ale nie zostały jeszcze potwierdzone.

Ostatnia informacja dotyczy zapowiadanej obecności dystrybutora Nintendo  na Polskę w czasie odbywających się we Wrocławiu CD Action-Expo w dniach 10-11 maja 2014 roku w Hali Stulecia. Potwierdza to także sam CD Action na swojej stronie.

cdaction

Warto się wybrać do Hali Stulecia chociażby po to, by wypytać u źródła o dalsze plany Nintendo w Polsce.

[źródło: Cd-Action, cqe]

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • isaak911

  Miejmy małą nadzieję ze coś ruszy, choć sluszałem plotki ze WiiU ma być sztucznie uśmiercona na rzecz nowego sprzętu BigN

  • Krzysztof Łochwinowicz

   Gdzie słyszałes? od kolegi w szkole?
   Brednie opowiadasz.

   • isaak911

    Ta w szkole, chętnie bym wrócił, ale to się nie wrati…
    Odnośnie BigN poczytaj czego zadają udziałowcy oraz raport finansowy za ubiegły rok. Dla mnie BigN przestało istnieć wydając Wii które moim zdaniem było porażka z powodu zbyt małej ilości gier normalnie sterowanych za pomocą tradycyjnego pada, oraz zapominając o obiecanym następcą GBA, owszem DS jako tako się sprawdził, jednak nigdy nie był to następca GB. Poza tym WiiU jest w tym momencie dokładnie w tym samym miejscu co ongiś moja ulubiona konsola Dreamcast.

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności