Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

CD Action Expo we Wrocławiu już za nami. W moim przekonaniu Nintendo wypadło świetnie, a poniżej jeszcze kilka dodatkowych informacji od dystrybutora Nintendo na Polskę – firmy ConQuest.

W trakcie dwudniowej imprezy w Hali Stulecia przewinęło się mnóstwo fanów elektronicznej rozrywki. Z racji charakteru imprezy oraz biorąc pod uwagę jej miejsce – była to zabawa nie tylko dla zapalonych graczy, ale także całych rodzin, które odwiedzały poszczególne stoiska.  W tym kontekście prezentacja produktów Nintendo była idealnie trafiona i bardzo dobrze przygotowana. Bez przesadzania – cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem.

wiiu_demos

1. Na stoisku Nintendo udostępniono zwiedzającym:

12 sztuk białych konsol Wii U
7 stoisk z konsolami 3DS/2DS
8 konsol 3DS przy małych stolikach, na których odbywał się turniej Mario Kart 7

2. Liczba odwiedzających nie została jeszcze oszacowana, ale ConQuest zapewnia że frekwencja była o wiele większa od tej, której się spodziewał
3. Największym zainteresowaniem cieszyło się zaprezentowane demo gry Mario Kart 8 na konsolę Wii U
4. Na pytanie jak radzono sobie z Gamepadem ConQuest informuje, żę Z gamepadem radzono sobie świetnie
5. ConQuest poinformował także, że była to okazja do zawarcia kontaktów handlowych
6. W trakcie Expo można było otrzymać koszulkę – mnie się udało otrzymać piękną koszulkę Zelda, ale warunek w moim przypadku był taki, żeby nosić ją w czasie targów… Zresztą chyba nie tylko w moim – chwilę wcześniej widziałem inną osobę nakładającą na siebie Zeldę :-)
7. Oficjalna strona nintendo.pl jest w trakcie przygotowań, podobnie jak dedykowany fanpage na facebook-u
8. Rozmowy z większymi sieciami w celu dystrybucji produktów Nintendo są w toku natomiast już kilka sklepów współpracuje lub lada moment zacznie z ConQuest-em. Zdaję się, że jednym z nich jest redcoon.pl (*informacja do zweryfikowania)
9. Pytając o widoczne na zdjęciu wyżej menu Wii U z okładkami gier – niestety okazało się, że to zmodyfikowane menu stosowane w zestawach prezentacyjnych. Szkoda, bo wygląda to wyśmienicie, ale jak wiemy wkrótce w menu Wii U ma pojawić się szybkie wybieranie gier bez potrzeby czekania i wchodzenia w główne menu konsoli…

Zelda - tshirt

Tak czy inaczej – udana impreza , na której nasze ulubione Wii U oraz 3DS i 2DS-y  zostały świetnie zaprezentowane. Jak na debiut w Polsce to bardzo udany początek działalności nowego dystrybutora Nintendo na Polskę.
Moim zdaniem foldery prezentujące produkty Nintendo, które można było pobrać na stoisku w czasie CD Action Expo – powinny trafiać wszędzie, gdzie jest potencjał sprzedaży konsol i gier Nintendo. Sam zamierzam w moim mieście zanieść ten folder największemu sklepowi z zabawkami… Jestem ciekaw co z tego wyniknie…

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

3 Responses to Jeszcze słów kilka o prezentacji Nintendo na CD Action Expo

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności