Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Tak jak już pewnie wiecie  - pomimo wcześniejszych obaw – także w Polsce będziemy mogli skorzystać z okazji przy zakupie nadchodzącego przeboju Nintendo – Mario Kart 8 na konsolę Wii U.

Dzięki nowemu dystrybutorowi również w naszym kraju możemy po pobraniu lub kupieniu wersji pudełkowej Mario Kart 8 – uzyskać kod na podstawie którego pobierzemy jedną z 10 gier z eShop.

mariokart8bonus

Ogólne zasady akcji:

1. Kupujemy Mario Kart 8 na Wii U
2. Dokonujemy rejestracji na stronie www.nintendo.pl w okresie od premiery (30 maja 2014, od godz. 10.00) do 31 lipca 2014 r. (do godz. 23.59). W pudełku z grą znajdziemy kod PIN, a w wersji pobranej z eShop otrzymamy go po zakończeniu operacji zakupu i pobraniu.
3. Najpóźniej do 31 sierpnia 2014 r. otrzymamy KOD umożliwiający pobranie jednej z 10-ciu bonusowych gier:

 • NintendoLand
 • New Super Mario Bros. U
 • Monster Hunter 3 Ultimate (wersja Wii U)
 • GAME & WARIO
 • Pikmin 3
 • The Wonderful 101
 • The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
 • Sonic Lost World (wersja Wii U)
 • Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games
 • Wii Party U

Więcej szczegółów na www.nintendo.pl

 

[źródło: nintendo.pl]

Podziel się z innymi !

Podobne:

19 Responses to Gdy kupisz Mario Kart 8 na Wii U – otrzymujesz darmowy kod na inną grę…

  • wiiucompl says:

   Dosyć ciężki wybór.
   Z tych co są w ofercie nie mam:
   GAME & WARIO
   The Wonderful 101
   Sonic Lost World (wersja Wii U)

   Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games

   i z nich wszystkich chyba wybiorę TW101 lub Sonic Lost World. Widziałem oba dema i są bardzo obiecujące. Szczególnie The Wonderful 101 obserwowałem chwilę na CD Action Expo w rękach kogoś, kto wie o co w tym chodzi i była to świetna, dynamiczna rozrywka z ciekawym wykorzystaniem GamePada.
   Miałem:
   Pikmin 3 i pozbyłem się jej po wielokrotnych próbach pogrania dłużej. Nie pasował mi tryb rozgrywki i widok z kamery na całą planszę. Ale to oczywiście subiektywne podejście.
   Na pewno Must-Have to NintendoLand gdyż to kwintesencja nintendowego podejścia do rozrywki – czysta frajda, super test możliwości GamePad-a dla wielu graczy i dużo smaczków i nawiązań do wielu klasyków Nintendo w nowoczesnej formie.
   Wii Party U też jest fajne, ale nie tak magnetyczne, żeby ciągle do niego powracać choć również pokazuje zupełnie nowe możliwości rozrywki na stacjonarnej konsoli.

   • wiiucompl says:

    MH3U ma fajny klimat. Jednak sterowanie trochę mnie męczyło. Również grafika – bardzo dobra na pierwszy rzut oka, ma wiele niedociągnięć. Szczególnie denerwowały mnie wszelkie rozwiązania typu „postać przechodzi przez postać”.
    Inna sprawa, że do tego typu gier nie siada się jak do Angry Birds. Tutaj trzeba poświęcić minimum godzinę na wejście w klimat. Warto ściągnąć demo – zdaje się, że MH3U jest na eShop i sprawdzić.

 • Damek says:

  Gdybym nie był już zaopatrzony w Nintendoland, New Super Mario Bros U i Pikmin 3 wybór byłby znacznie prostszy… Najprawdopodobniej skuszę się na The Wonderful 101. Choć ciekawią mnie również Sonic Lost World oraz Wind Waker HD.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności