Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

DSC_9469 (Medium2)

Zewnętrzni producenci nie rozpieszczają właścicieli Wii U, jednak okazuje się, ze nawet Activision udostępnił właśnie dodatek do pobrania z eShop-u. I to całkowicie za darmo…

Chodzi o dodatkową mapę dla trybu multiplayer – Free Fall. Nowa mapa może być pobrana przez każdego właściciela gry i zajmuje około 130 MB.
Poruszamy się w niej po mocno zniszczonym wielopiętrowym budynku w centrum dużego miasta. Trzeba przyznać, że ma niezły klimat a biegając po niej ciągle musimy mieć oczy wkoło głowy. Dużo tu wszelkiego połamanego i przypalonego sprzętu biurowego, uszkodzonych dużych fragmentów ścian. Wrażenie robią szklane podłogi i dużo przestrzeni wielkomiejskiej za uszkodzonymi oknami i fragmentami murów.

DSC_9468 (Medium)

 

Po uruchomieniu gry i wejściu w tryb multiplayer otrzymujemy komunikat o możliwości pobrania dodatku (DLC):

1

 

Po przejściu  do eShop w typowych krokach potwierdzamy, że jesteśmy posiadaczami wymaganej pełnej wersji gry i pobieramy dodatek.

DSC_9454 (Medium)

 

DSC_9457 (Medium)

 

Jak wiemy nowy dystrybutor Nintendo w Polsce dopiero ruszy pełną parą na koniec marca, stąd nie dziwi stary dział obsługi klienta…

DSC_9462

 

Po pobraniu i ponownym uruchomieniu Call of Duty Ghosts możemy znaleźć naszą nową mapę w części Multiplayer…
Jak myślicie, czy nowych dodatków będzie przybywać? Trochę dziwi, że dzieje się to bez żadnych dodatkowych informacji na stronach Activision.

Wchodząc jednak w menu gry – Private Match / Game Setup / Maps / mamy sekcję, która opisana jako Bonus Maps/Get More Maps wyraźnie daje do zrozumienia że możemy spodziewać się kolejnych – być może nawet płatnych – dodatków do gry Activision na nasze Wii U. Byłaby to świetna wiadomość gdyż jak wiemy na CoD Ghosts na inne platformy dostępne są już płatne DLC np.  ”Outslaught” .

Po cichu liczę, że jest to jakaś forma testu platformy eShop, która będzie wykorzystywana do nowych, odpłatnych dodatków do ściągnięcia na platformę Nintendo.

EDIT: Wraz z nową mapą dodatkowo pobierana jest około 260 MB aktualizacja samej gry. Więcej szczegółów tutaj:
http://community.callofduty.com/thread/200790076

 

Polecam.

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności