Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Jak zauważył  jeden z czytelników  (dzięki Damek za czujność) na stronie nintendo.pl coś się ruszyło:

Pojawiła się informacja dotycząca nowego dystrybutora Nintendo na Polskę, który… jest z Czech. Przynajmniej jest to ta sama firma, która obsługuje oficjalną stronę czeską. Czy to dobrze ?

W pierwszym odruchu byłem zniesmaczony – jak to? W naszym kraju nie ma firmy, która potrafi podjąć wyzwanie i być dystrybutorem Nintendo na Polskę? Po chwili refleksji i bliższemu zapoznaniu się z czeską stroną Nintendo doszedłem do wniosku, że należy dać szansę nowemu dystrybutorowi – między innymi na stworzenie pełnej strony www dla Nintendo.pl oraz zarządzanie nią.

Tymczasowa strona zawiera informacje o produktach Nintendo ale także zawiera sprzedaż Xboxów… Posiada jeszcze błędy tłumaczenia.

dystrybutor2

Ale to nie ta strona przecież nas tak naprawdę interesuje. Poczekajmy do 1 marca, gdy strona oficjalna  wystartuje. Wtedy, miejmy nadzieję, będzie reprezentowała poziom czeskiej strony Nintendo (obsługiwanej oczywiście przez ConQuest):

dystrybutor3

 

dystrybutor1

Nintendo of Europe wyszło chyba z założenia, że lepiej powierzyć dystrybucję komuś, kto na sąsiednim rynku czeskim – przynajmniej patrząc w Web.Archive – jest już od 2005 roku.

http://web.archive.org/web/20050701000000*/http://www.nintendods.cz/

Życzymy powodzenia i czekamy na nowe newsy od dystrybutora.

 

[źródło: Nintendo.pl, cqe.pl]

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

5 Responses to Firma ConQuest entertainment a .s. będzie odpowiedzialna za dystrybucję Nintendo na rynku polskim

 • Mariusz212 says:

  Dear Mr. Mariusz,

  Thank you for your interest in Nintendo products. Our company would be glad to establish cooperation with you. Our goal is to promote Nintendo brand and enrich gaming culture in Poland. ConQuest Entertainment a.s. is the exclusive distributor of Nintendo products in the Czech Republic and Slovakia. From March 2014 we will start distribution in Poland and Hungary.

  First of all, we have to get Nintendo products (complete range) to the shops and retails; therefore we will start negotiations with customers from now on.

  Next step is to provide service to our customers that would be subsequently followed by media promotion and communication with polish media, journalists and fans. Our company will try our best to be a good partner that you can trust and rely on.

  If you have any further questions, please find Q&A document in the attachment or do not hesitate to contact me.

  We are looking forward to further cooperation with you.

  Taka wiadmosc dostałem gdy napisałem do nich podziekowania i ze ciesze sie ze bracia naszi dostali dystrybucje pod skrzydła :)

  a tu Q & A

  https://docs.google.com/file/d/0BxDTiUvCMUXBWlVZNDQ1dV9ONzlERmNrMklBcHZSQlJRa3ZB/edit

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności