Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Już 10 stycznia będą dostępne zestawy Wii Fit U. To jest coś, co wielu posiadaczy Wii U wybierze dla siebie i rodziny.
Dlaczego? Bo to wyjątkowe połączenie zabawy, fitnessu i codziennego treningu.
Gra Wii Fit U, deska Wii Balance oraz czujnik Fit Meter stworzy domowe centrum gimnastyczne dla całej rodziny.

Zobaczcie wybrane możliwości Wii Fit U:

wiifitU

 

 

Wii Fit U to przede wszystkim – deska Wii Balance board, czyli deska na której stoimy w czasie gry/zabawy/ćwiczeń odczytująca naszą wagę i wychylenia ciała. Nowość, czyli Fit meter – czyli tzw. „motivation tool” – czujnik zliczający naszą aktywność (np. kroki) w ciągu dnia – w pracy, szkole, na spacerze czy zakupach. Dzięki niemu – po przesłaniu danych do Wii U – dowiadujemy się ile spaliliśmy kalorii oraz gdzie moglibyśmy wejść przy takim wysiłku (np. na piramidę :-) ). Do tego oczywiście wiele mini-gier pobudzających naszą aktywność ruchową i osobisty trener oraz masa statystyk. Coś dla każdego, kto choć trochę chce poprawić swoje warunki fizyczne a przy tym się dobrze bawić.

wiifituactiv

 

wiifituactiv1

wiifituactiv2

 

wiifituactiv3

 

Nie musimy zajmować naszego telewizora. W trybie off-TV deska i GamePad wystarczą do kontynuowania ćwiczeń.

 

wiifitu3

 

Różnorodne ćwiczenia i gry  ruchowe mają powodować, że szybko nie znudzimy się ćwiczeniami.

 

wiifitutraining

 

Osobisty trener i dużo statystyk oraz treningów da szansę każdemu na poprawienie swojego wyglądu i samopoczucia.

 

wiifitupersonaltr

 

wiifitupersonal

 

Z pewnością będziemy starać się wszędzie brać ze sobą czujnik aktywności Fit Meter. Ma to być dodatkowy motywator do aktywności.

 

wiiufitmeter

 

Fit Meter dostępny jest także do kupienia osobno. Dzięki niemu możemy sprezentować go komuś ze znajomych lub w rodzinie i nawet bez Wii U porównywać między sobą wyniki ruchowe:

fitmeter3

 

Nie wiem jak wy, ale ja z pewnością zaczynam zbierać na Wii Fit U !

 

wiifitutrainin2

 

 

Oficjalna strona Wii Fut U: http://wiifitu.nintendo.com

[źródło: Nintendo]

Podziel się z innymi !

Podobne:

10 Responses to Wii Fit U – od 10 stycznia 2014. Kto zaczyna treningi?

   • Gustaw says:

    Hmm, nigdy nie mogłem się zmotywować do ćwiczeń na większy okres czasu, miałem nawet your shape 2012 na kinecta, ale brak motywacji spowodował brak systematyczności, tutaj co mnie motywuje to fit meter, liczy kroki,(pocieszam się, że Amerykanie w najbardziej otyłych miastach robią tylko 2000 kroków dziennie, a ja ponad 10 000 :D ) pokazuje ile spalam kalorii plus dodatkowo fajne są wizualizacje przebytej odległości ( jako bieg lub wspinaczkę). Wii balance też jest fajne, ale szkoda, że nie zrobiono żadnego postępu z nim od czasów Wii, np. wbudowany wyświetlacz pokazujący wagę, poziom tkanki tłuszczowej, poziom masy kostnej, czyli coś, co posiadają nowoczesne wagi, a tutaj dodatkowo by motywowało do ćwiczeń jakby było widać, że przybywa nam mięśni, więc minus za brak postępu, sam program/gra jest intuicyjna, pokazuję co nam będzie potrzebne do wykonywania ćwiczeń, jedynie co mogę powiedzieć, to że mam tylko 1 wii remote plus, a do niektórych ćwiczeń potrzeba dwóch, więc lepiej od razu mieć 2, by móc wykorzystać 100 % możliwości gry :P Czy polecam, może się okazać, że dla takich jak ja wystarczy sam krokomierz czyli fit meter, bo wątpię, że będę mieć tyle motywacji by codziennie ćwiczyć z wii balance :P

    • wiiucompl says:

     :-) Właśnie dwa dni temu zakupiłem stary, używany zestaw Wii Fit Plus z deską…. Na allegro. Przymierzam się do solidnych testów. Po dokupieniu Fit Meter-a będzie pełnoprawny zestaw Wii Fit U…. za jedyne 150 (używana deska) + 119 (Fit Meter). Choć na Allegro można znaleźć tańsze używane deski…

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności