Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Powiem szczerze, że każdy może czasem kupić grę w którą pogra chwilę lub przejdzie do końca i … nie widzi sensu jej uruchamiania w najbliższych tygodniach czy miesiącach.

Akurat tak się złożyło, że Pikmin 3 do mnie nie trafiło. Dzieciakom średnio się to podoba a ja nie mam czasu ostatnio na „długie tytuły”. Owszem grafika jest piękna, klimat jest typowo Nintendo-wy. Jednak być może ktoś również ma tytuł, który  nie ma dla niego tak wielkiego znaczenia, a licytacja na Allegro go nie bawi.

Także – jeśli ktoś chciałby świadomie dokonać wymiany – zapraszam do propozycji na email wiiucompl  @  gmail.com. Wymiana musiałaby być na zasadzie bezterminowej.

(od razu odpadają gry które posiadam w wersji BOX – Nintedo Land, New Super Mario Bros U, Just Dance 4, Call of Duty Black Ops2, Call of Duty: Ghosts)

Uwagi:

1. Nie umieszczam zdjęcia pudełka na blogu – jest w idealnym stanie, podobnie jak płyta. Po kontakcie na email mogę przesłać zdjęcia jeśli ktoś potrzebuje,

2. Gra musi być w oryginalnym pudełku, ale nie musi posiadać książeczek ze środka (moje Pikminy akruat nie mają)

3. Inicjujący wymianę (czyli ja) wysyła płytę jako pierwszy. Druga strona proszona jest o wysyłkę zaraz po otrzymaniu gry.

Decyduje data stempla pocztowego :-) To znaczy  - która oferta będzie najlepsza – tą wybiorę.

UPDATE  - nieaktualne – w tej chwili dzialam w wymienionej na Pikminy Zeldzie…

Podziel się z innymi !

Podobne:

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności