Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

5 Responses to Tanie gry na eShop (który w końcu działa)

  • wiiucompl says:

   eee…jestes pewien? przed chwila – z ciekawosci usunalem assasina III. zanim kliknalem delete przeczytalem, ze po usunieciu bedzie do pobrania z eshop. I chwile potem w eshopie znalazlem assasina III jako ‚purchased’ i mam elegancki przycisk ‚download’ :-) . No i zaraz 15 gb downloadu sie zacznie.
   Gdzie to wyczytales, ze nie ma powiazania ID z zakupami?

   BTW jest duuzo wiecej swietnych cen na eshop… np. niecale 90 pln za raymana – warto przegladac wszystko w eshopie do konca roku.
   BTW2 co jakis czas dalej sa bledy na eshop. pewnie pol japonii pobiera aktualizacje i gry…

   • Karolu says:

    Jak zalogujesz się swoim kontem na innej konsoli Wii U to nie będziesz mógł ściągnąć tej gry ani żadnej innej której kupiłeś. Kupione gry(ich dostępność do ściągnięcia) są przypisywane do numeru seryjnej konsoli, a nie do konta na niej założonego. Na Nintendo 3DS jest tak samo. Więc jak odpukać w niemalowane konsola się popsuje tracisz wszystko co kupiłeś w eShop. Niestety Nintendo w tej kwestii jest 100 lat za konkurencją…

     • Karolu says:

      Tak awaryjność Wii U jest baaaaaaardzo niska, z tego zresztą zawszę słynęły konsole tej firmy. Jak ktoś chce zajechać sprzęty Nintendo musi się bardzo postarać (nie mówię o wadach konstrukcyjnych gdy konsola nie działa od nowości, bo takie przypadki sporadycznie mają miejsce). Na razie Nintendo ID jest powiązane tylko z portfelem w eShop (dosłownie od niecałego miesiąca) więc może kiedyś powiązane będą też gry co wydaje się krokiem logicznym.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności