Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Dzisiaj uruchamiając Call of Duty: Ghosts na naszych Wii U od razu pobierana jest aktualizacja, która z wersji 103.0.0/105.00 zmienia wersję gry na 105.56.0. To fajnie, że dostajemy aktualizacje gry od Activision, aby rozrywka była na jeszcze lepszym poziomie.

callofdutyghosts

Lista poprawek jest spora, a godne uwagi są chociażby:

Poprawione rozdzielczości tekstur w rozgrywce pojedynczego gracza czy poprawka lokalizacji odrodzenia w niektórych mapach.

Pełna lista (w jęz. ang.) zmian i fix-ów dostępna na stronie http://community.callofduty.com

 

 

[źródło: community.callofduty.com]

Podziel się z innymi !

Podobne:

 • Krzysztof Łochwinowicz

  A jak jest z plynnoscia gry? Sa spadki fpsow?

  • wiiucompl

   Właściwie ciężko powiedzieć. Grając w kampanie praktycznie nie zauważyłem z tym problemów. Jeśli chodzi o multiplayer, to ze dwa razy zdarzyło się, że gra się przycinała, ale raczej ze względu na problemy sieciowe. Po wyjściu i wejsciu do innego meczu – nie było takiego problemu. Ale to epizodyczne. Ogólnie – bardzo dobrze wszystko chodzi. Dużo płynniej niż w poprzedniej części na Wii U. A przy tym na ekranie dzieje się dużo więcej.

   Warto poczytać sobie tutaj o silniku gry:

   http://en.wikipedia.org/wiki/IW_Engine

  • lskipper .

   Porównanie wersji http://www.youtube.com/watch?v=HEAKPh_h3Eg

   Test multi na Wii U http://www.youtube.com/watch?v=hm3FiPtMlgg

   Tydzień temu kupiłem Wii U ale zdecydowałem się na Black Ops 2. Ghosts mi się po prostu nie podoba ,a do tego jeszcze te problemy z grafiką.

   • wiiucompl

    Ops2 jest świetne – będziesz zadowolony ;-) , ale – uwierz mi – Ghosty mają dużo lepiej przedstawiony świat gry. Na ekranie więcej się dzieje a skaczące FPSy subiektywnie nie są zauważalne. Wersja na Wii U ma rozdzielczość 820×720, podobnie jak Ops2.
    Tak naprawdę obie gry warto mieć w kolekcji. Z tym, że w Ghostach zarówno Multi jak i Kampania jest równie dopracowana. W BlackOps2 – fajniejszy jest Multi.

   • Krzysztof Łochwinowicz

    Spadki FPS do poziomu <30fps to horror na konsoli.
    Albo CoDy sa slabo sportowane, albo Wii u to po prostu generacja 7.5 z plusem w postaci duzo przyjemniejszego programowania jej w porownaniu do 7.

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności