Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Dzięki dostępnej na eShop Wii Sports Club możemy za darmo pograć w świetny Tenis i Kręgle… tyle, że jedyne 24 godziny. Przy takiej grze to zbyt mało do testów !

wiisports1

Szybka recenzja po kilkugodzinnej grze – to wciąga! Nintendo jest mistrzem robienia gier na swoje konsole! Są ciepłe, grywalne i dopieszczone. To jedna z tych gier, w którą zagra KAŻDY kto do was przyjdzie w odwiedziny. Czy czterolatek (pamiętajcie o przyczepieniu paskiem kontrolera do ręki) czy osiemdziesięciolatek. Tak samo jak kilka lat temu pierwszy raz odpalone Wii Sports. Tyle, że tym razem grafika jest jeszcze bardziej miła dla oka, jeszcze sprawniej animowana, większa przestrzeń i najważniejsze – możliwość gry przez sieć. Poza typowym single player-em oraz multiplayerem lokalnym mamy bardzo pomysłową opcję – gramy z innymi przez sieć. Szybki mecz daje masę frajdy – zostajemy losowo przydzieleni do jakiegoś zawodnika „ze świata” i … walczymy. Gdy wygramy nasz postęp gry wzrasta o zdobyte punkty. Po przegranej zmniejsza się ich ilość.  I jeszcze jedno. Przy pierwszym uruchomieniu wybieramy swój kraj – ligę :-) Polska też jest.

wiisports2

Ile kosztuje WiiSports Club? Dużo i mało. Za darmo przez pierwsze 24 godziny a potem:

Za DayPass, czyli kolejne 24 godzinne granie zapłacimy 8 złotych, co jest zbyt drogie, tym bardziej iż Single Sport Pass kosztuje 40 złotych. Za jedną dyscyplinę.  Jeśli dzisiaj chcemy mieć więc Tenis i Kręgle bez ograniczeń wydamy 80 złotych.

wiisports3

Docelowo do Wii Sports Club dojdą jeszcze jeszcze inne gry za jakiś czas. Całość za pewne będzie w formie całej gry (sugeruje to chociażby Single sport pass. Czy będzie Multi Sport pass?)

Na pewno będzie dodany boks i golf  które w wersji na Wii były zawsze często u mnie odpalane gdy przychodzili znajomi :-)

Oficjalna strona gry: Wii Sports Club

wiisports4

Do gry niezbędne są:
Wii U GamePad (uruchomienie)
Wii Remote Plus (gra)

Gra od 1 do 4 graczy

Wsparcie gry przez Internet:
Online Multiplayer
Leaderboards
Miiverse

Funkcje:
Internet Play
Rozdzielczości: 480i,480p,1080i,720p,1080p
Dźwięk Surround 5.1

Pegi: 3  , ESRB E (Everyone)
Wielkość gry : co najmniej 1.3 GB

POLECAM

Podziel się z innymi !

Podobne:

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności