Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Dzisiaj kilka wpisów dotyczących naszej ukochanej konsoli Wii U przygotowanych gościnnie przez jarabi. Zapraszam do lektury

Zapytania dotyczące Wii U i Nintendo konsekwentnie maleją od 2013 roku.

Do takich wniosków dochodzimy poprzez analizę popularności hasła Wii U na jednej z najlepszych stron monitorujących ruch w Internecie: alexa.com. Sprawa wygląda podobnie w kwestii popularności haseł związanych z samym wielkim N. Od 2013 roku popularność wspomnianych haseł systematycznie spada.

W przypadku popularnej amerykańskiej strony dotyczącej Wii U Alexa podaje spadek popularności na poziomie 17,5%, jeżeli chodzi o zapytania dotyczące oficjalnej strony Nintendo sprawa wygląda jeszcze gorzej – spadek zapytań wynosi 21,5%.
Pozostaje nam mieć nadzieję, że w obliczu nadciągających tytułów takich jak: MK8 czy kolejnej odsłony niesamowicie popularnego Smash Brothers sytuacja obróci się na korzyść wielkiego N. Niestety, na te i inne tytuły przyjdzie nam poczekać aż do wiosny 2014 roku. Sytuacja nie jest jednak tragiczna: za 10 dni otrzymamy bowiem nowego Pikmina oraz dodatek do New Super Mario Brothers U, ponadto za nieco ponad miesiąc ukaże się również kolejna odsłona Splinter Cell ze stajni Ubisoftu. Pozostaje więc czekać i trzymać kciuki za N.

Dane z Alexa.com:
http://www.alexa.com/siteinfo/nintendo.com#trafficstats
http://www.alexa.com/siteinfo/wiiudaily.com
tekst: Jarabi

 

ps. z mojej strony mogę tylko dodać, że chyba wszyscy dzisiaj z wielkimi nadziejami czekamy na nadchodzące solidne tytuły na nasze Wii U.

Podziel się z innymi !

Podobne:

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności