Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Na nasze Wii U pojawi się wkrótce wiele nowych gier. Wśród nich te, które już pojawiły się w zapowiedziach na stronie Nintendo.

wiiu_newgames

Duck Tales Remastered, Angry Birds Trilogy i Planes od Disney-a. Wszystkie dostarczą wiele dobrej zabawy wysokiej jakości. Oficjalnie został także potwierdzony Call of Duty Ghost. Będzie się działo….

[źródło: Nintendo, nintendolife.com ]

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

2 Responses to Gier coraz więcej – Duck Tales, Angry Birds, Planes … już niedługo na Wii U

 • hmm says:

  Trudno znaleźć jakieś konkretne informacje w sieci (ile serwisów tyle wersji). Kilka tytułów, które wyjdą w sierpniu: Cloudberry Kingdom (1.), Angry Birds Trilogy (13. +Wii), DuckTales: Remastered (15.), Disney Planes (16. +Wii), Disney Infinity (20. +Wii), Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist (22.), The Wonderful 101 (23.), Rayman Legends (30.). Jednak nie oszukujmy się. Angry Birds – porażka – przecież to darmowa gra na komórki/tablety. Samoloty – to gierka dla dzieci, i pewnie tak jak większość gier na podstawie bajek Disney’a – niski poziom. Disney Universe nie był taki zły, więc mam nadzieję, że Infinity będzie w porządku. Cloudberry Kingdom – czy mechanika i grywalność jest na poziomie Super MeatBoy’a – chyba to nie to. Na pewno The Wonderful 101 będzie trzymać poziom, tak jak Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist. Jako fan i maniak klasycznych platformówek czekam z niecierpliwością na DuckTales: Remastered, no i na „znienawidzonego” Raymana. Jest też nadzieja, że niedługo pojawi się w Giana Sisters: Twisted Dreams…

  • wiiucompl says:

   Ja bym się cieszył, gdyby zrobili na Wii U paczki starych klasyków Arcade – coś w stylu Midway’s Arcade Treasures. Stare klasyki Midway, Namco, Williams, Sega, Atari. Potężna dawka dobrych gier. W tym masa platformówek :-)
   No właśnie – z punktu widzenia ludzi, którzy dobrze znają Angry Birds z telefonów/smartfonów i tabletów – Ptaki na Wii U mogą wydawać się kiepskim pomysłem. Tym bardziej, że są dostępne za darmo na niektóre platformy.
   Ale – w myśl zasady, że lubimy to co już znamy – może to być niezły dodatkowy magnes dla niezdecydowanych na Wii U. Bo ten ktoś zobaczy, że na Wii U jest wszystko to co zna plus wiele innych cennych cech i tytułów. No i unikalny hardware.

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności