Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Precursor Games z Kanady zbierają właśnie 1.5 mln dolarów na realizację gry z elementami horroru, przygody i podróży w której bohater – detektyw Paul Becker będzie rozwiązywał zagadkę masakry w Luizianie. Gra będzie podzielona na epizody. Pierwszy epizod – pilot ma przenieść detektywa na Węgry w roku 1610.

shadow of the  Etherneal

Gra ma pojawić się w 2014 roku. Co ciekawe kanadyjczycy zapowiadają, że platformami obsługiwanymi będą Wii U i…. PC ! Aby wesprzeć chłopaków w ich ambitnych planach a przy okazji spowodować, by ta świetnie zapowiadająca się gra trafiła na nasze Wii U wystarczy wpłacić minimum 5 USD na ich konto. Co więcej, za wpłaty otrzymamy coś w zamian:

 

Wpłata 5 dolarów pozwoli zagrać w 1 epizod – pilot Shadow of the Eternals Pilot (Episode 1) (tzw. OFFICIAL SUPPORTER: $5.00)
Za 25 dolarów – epizody 1-6.
Za 50 dolarów – epizody 1-12.

i tak dalej

shadows of the eternals

Najdroższy poziom ofiarodawcy to ETERNAL SUPPORTER : $10.000. Taka wpłata to olbrzymie możliwości dla ofiarodawcy przed i po wydaniu gry: m.in. godzinna rozmowa Skype-m z ludźmi z Precursor Games, dodatkowe bonusy w grze, wolna od DRM ścieżka dźwiękowa, podpisane przez kanadyjczyków plakaty, szkice postaci i masa innych gadżetów.

wiiu.com.pl zachęca gorąco do wspierania tej inicjatywy -płatności PayPalem na stronie Precursor Games

Będę śledził postępy w zbiórce na ten cel. Na dzisiaj zebrali już $102,807 (6,85% całej kwoty – po 30 dniach od rozpoczęcia)

Więcej szczegółów: Precursor Games

Podziel się z innymi !

Podobne:

One Response to Shadow of the Eternals – piękna gra na Wii U … za 5 dolarów

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności