Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Call of Duty Black Ops 2 w wersji na Wii U jest grą z górnej półki. Oferuje trzy tryby gry – Single, Multiplayer oraz Zombie. Ten rasowy First-Person Shoter oferuje w trybie Single misje, których akcja rozgrywa się w 2025 roku. To jednak tryb wieloosobowy jest chyba najlepszym elementem tej gry. 14 różnorodnych map oferuje wiele wrażeń. Czy na pewno jednak dobrze znacie te mapy? Sprawdź co jest tam, gdzie nie możesz wejść swoim bohaterem. Zobacz mapę z lotu ptaka !

codbo2_bird

Nie będę tutaj rozpisywał się o fabule trybu pojedynczego gracza. Została już dobrze opisana chociażby na Wikipedii. Producent Activision i developer Treyarch zrobili kawał dobrej roboty.

codbo2 okladka

Szczególnie wersja na Wii U, którą opisuję jest moim zdaniem rewelacyjna.  Wykorzystanie dotykowego GamePada ułatwia wybór opcji i zmianę wyposażenia w czasie gry. Możliwość gry we dwie osoby na raz na niezależnych ekranach (TV oraz ekran GamePad-a) zarówno w trybie lokalnym jak i online-multiplayer daje dużo frajdy. Dzisiaj natomiast chciałem przedstawić film przedstawiający rozgrywkę w trybie multiplayer Team Deathmatch. Jest to pierwszy z serii filmów, które przygotowuję. Każdy ma przedstawiać jedną z 14 dostępnych w trybie multi map. Myślę, że jest on nieco inny, niż znane filmiki umieszczane w sieci. Wykorzystując możliwości trybu theater zobaczycie nie tylko sam gameplay, ale także widok całej mapy z innej perspektywy. Materiał nagrany kamerą Toshiba Camileo S30 ,więc proszę o wyrozumiałość.

Call of Duty Black Ops 2 – wersja Wii U – mapa Hijacked multiplayer TDM – widok z lotu ptaka.

ps. Nie tylko sama rozgrywka jest warta uwagi. Zwróćcie za to uwagę jak szczegółowa i przede wszystkim rozległa jest sama mapa oraz elementy na horyzoncie. Do tego świetnie wyglądająca woda. Kolejne mapy w wersji z lotu ptaka wkrótce. Będziecie zdziwieni ile elementów graficznych zostało umieszczonych na mapach daleko od obszaru głównej rozgrywki. Pomimo tego mają wysokiej jakości tekstury lub są dynamiczne.

Podziel się z innymi !

Podobne:

2 Responses to Call of Duty Black Ops 2 – mapa Hijacked z lotu ptaka [wideo]

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności