Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Zapowiedzi nowych tytułów na Wii U ciąg dalszy. Ubisoft oficjalnie potwierdziło wydanie już w sierpniu gry Splinter Cell Blacklist. Wyprodukowana przez Ubisoft Toronto kolejna przygoda agenta Sama Fishera trafi po raz pierwszy na Wii U.

Szczególnie podkreślana jest duża rola kontrolera GamePad, który zaoferuje rozszerzone (w porównaniu do innych pltform – red.) możliwości kontroli naszego bohatera.

sc2

scsterowanie

Można już także kupować preordery na SC Blacklist. A o to jeden z trailerów nowego Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist.

Więcej szczegółów na stronie producenta.

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

3 Responses to Splinter Cell Blacklist już w sierpniu na Wii U !

      • wojciech84r . says:

        Giana Sisters kupiłem w tej promocji która teraz obowiązuje, ze względu właśnie na cenę. Ale gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Takie trochę połączenie „Rayman Legends” z „Mighty Switch Force…”. Rayman’a przypomina stylem graficznym, a Mighty Switch Force mechaniką gry. Tak jak w Mighty Switch Force możesz przełączać bloki po których skaczesz, tak tutaj możesz zmieniać całą rzeczywistość w której się znajdujesz, przełączasz się między dwoma wcieleniami Giany, gdzie świat będzie wyglądał przyjaźnie lub mrocznie.. i będzie się różnił jakimś szczegółem który pomoże Ci przejść dalej grę, np. gałąź która Cię blokowała w tym przyjaznym świecie zniknie, za to w innym miejscu pojawią się kolce… Także jest to taka platformówka z elementami gry logicznej.

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności