Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

Z tą komunią to oczywiście żart, chociaż Wii U w kolorze białym….? Czemu nie.Może niekoniecznie w zestawie z ZombiU.
Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup którejś z konsol Nintendo Wii U, to być może jest dobry moment by to właśnie uczynić. Ceny na Ultima.pl, Agito.pl, Redcoon.pl, Morele.net, Mall.pl, Runmedia.pl  spadły dość znacznie w stosunku do cen z  początku roku.

32gbboxbasic

Ultima.pl oferuje:

 • 1199 złotych + przesyłka   – biała konsola Wii U 8 GB Basic Pack
 • 1299 złotych + przesyłka  - biała konsola Wii U 8 GB Basic Pack + gra Batman Arkham City Armored Edition
 • 1399 złotych + przesyłka   - czarna konsola Wii U 32 GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land
 • 1549 złotych + przesyłka   – czarna konsola Wii U 32 GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land + gra Batman Arkham City Armored Edition

nland2 batman

 

Agito.pl oferuje:

 • 1249 złotych + przesyłka – biała konsola Wii U 8 GB Basic Pack
 • 1348 złotych + przesyłka – czarna konsola Wii U 32GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land
 • 1559 złotych + przesyłka – biała konsola Wii U 8GB Basic Pack + stojak z ładowarką + podstawka Wii U + gra New Super Mario
 • 1689 złotych + przesyłka – biała konsola Wii U 8GB Basic Pack + gry Nintendo Land oraz New Super Mario Bros

mario

Redcoon.pl oferuje:

 • 1249 złotych + przesyłka   – biała konsola Wii U 8 GB Basic Pack
 • 1249 złotych + przesyłka – czarna konsola Wii U 32GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land
 • 1699 złotych + przesyłka   – czarna konsola Wii U 32 GB ZombieU Premium Pack standardowo z grą  ZombieU i standardowy dodatkowy kontroler Wii U Pro

zombiu wiuprocontroler

 Morele.net oferuje:

 • 1374 złote + przesyłka – biała konsola Wii U 8 GB Basic Pack
 • 1461 złotych + przesyłka – czarna konsola Wii U 32GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land

Mall.pl oferuje:

 • 1339 złotych + przesyłka   – biała konsola Wii U 8 GB Basic Pack
 • 1455 złotych + przesyłka – czarna konsola Wii U 32GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land

Runmedia.pl oferuje:

1305,03 złote + przesyłka – czarna konsola Wii U 32GB Premium Pack standardowo z grą Nintendo Land

To tylko wybrane sklepy, które w Polsce oferują konsole Wii U w różnych konfiguracjach. Jeszcze kilka miesięcy temu najtańsza konsola biała Basic Pack kosztowała około 1399 złotych. W tej chwili za takie pieniądze można spokojnie mieć lepiej wyposażoną czarną wersję Premium, choć funkcjonalnie identyczną. Przypominam, że różnice dotyczą jedynie ilości pamięci na gry (8 GB w białej Basic, 32 w czarnej Premium – w obu przypadkach do rozszerzenia dodatkowym dyskiem USB) oraz załączonych akcesoriów i gier. By jednak zacząć przygodę z Wii U wystarczy zakup najtańszej konsoli Wii U 8 GB Basic Pack np. już za 1199 złotych w Ultima.pl. Wprawdzie nie będziemy mieli żadnej gry w wersji BOX, ale bez problemu ściągniemy z Nintendo eShop dema wyśmienitych gier a nawet pełne wersje. Chociażby Rayman Legends Challenges App, Monster Hunter 3 Ultimate, The Cave, Trine2, ZombieU, Panorama View czy Wii Street View.
Co ciekawe  Redcoon.pl oferuje w tej samej cenie wersję Basic i Premium- 1249 zł.
Należy oczywiście do zakupu doliczyć koszty przesyłki, które mogą się różnić w poszczególnych sklepach.

 

Podziel się z innymi !

Podobne:

2 Responses to Spadły ceny Wii U w Polsce – przegląd ofert na prezent komunijny.

 • hmm says:

  Już od dłuższego czasu przykładam się do kupna tego cudeńka od Nintendo. Aktualnie sytuacja jeszcze bardziej się pokomplikowała – zapowiedzi PS4 i kolejnego Xboksa spowodowały początek obniżania cen PS3 i Xboksa360. Dodatkowo na te konsole dalej będą wydawane dobre gry (koronnym przykładem jest tegoroczna premiera Ni No Kuni na PS3). Nie rozumiem czemu zapowiedziany Dragon’s Crown – duchowy spadkobierca genialnego Muramasa: Demon Blade z Wii będzie dostępny na PS3 zamiast na Wii U. Jak można zauważyć celuję w specyficzne (czytaj: japońskie) tytuły, a te w największych ilościach można znaleźć na platformach Nintendo (tu chyba więcej na handheldach) i Sony. A może Nintendo 3DS?

  • wiiucompl says:

   Dzięki za wpis. Dla mnie szczególnie Nintendo jest jeszcze taką ostoją japońskiego podejścia do grania. Xbox360 i w mniejszym stopniu PS3 to już typowo marketingowe produkty. Świetnie wpisujące się w dzisiejszy mainstream estetyczny. Natomiast to Nintendo – ze swoim CEO na czele pielęgnuje (ile może) tradycje związane z rozrywką w japońskim stylu. Monster Hunter czy Tank Tank Tank są tego ostatnimi przykładami. Gdy Nintendo tworzyło swoje klasyczne hity, Sony projektował pierwszego walkmana, a Microsoft obmyślał pierwsze systemy operacyjne dla mas.

   Jestem przekonany, że wybór konsoli dzisiaj nie jest łatwy. Z jednej strony rozpracowany w kazdym aspekcie przez developerow Xbox i PS3. Z drugiej jeszcze nieznane, obiecujące Wii U. I do tego trochę przereklamowane nextgeny Micrsoftu i Sony, których w moim odczuciu nie należy w tym momencie brać pod uwagę.

   Z mojej strony mogę tylko zachęcić do wyboru Wii U. To kawał rewelacyjnego sprzętu, świetnie wykonane gry i… jeszcze trochę czasu aż ludzie zrozumieją co w niej drzemie i jakie to wygodne.

   Powiem tylko, że osobiście namówiłem kumpla – starego PS3-kowca i potem Xbox-owca do zakupu Wii U… Do dzisiaj jest z wyboru niesamowicie zadowolony. Natomiast znajomi posiadacze innych konsol po prostu przecierają oczy trzymając GamePada i widząc co drzemie w Wii U. A 3DS jest świetną alternatywą dla pozornie ‚wszystkomających’ tabletów z Androidem.

   Mam nadzieję, że będziesz tutaj co jakiś czas zaglądał :-)

Dodaj komentarz

  Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności