Xenoblade Chronicles X od 4 grudnia !
Blog o konsoli Wii U i technologiach w rozrywce

WiiU posiada wiele nowych możliwości, z których – jak donoszą pierwsze testy za oceanem – niektóre jeszcze nie są w pełni działające (np. Nintendo TVii) lub jasne (które tytuły będą obsługiwały tryb kontynuowania gry na WiiU Gamepad „Off-TV”).

Póki co przewijają się opinie rozważne – nie ma euforii, a raczej pozytywne wyczekiwanie na kolejne tytuły gier i potrzebę uruchomienia nie działających jeszcze w dniu premiery usług i funkcjonalności. WiiU GamePad także wywołuje różne opinie pierwszych graczy – od skojarzeń z dotykiem z DS, poprzez krytykę ustawienia przycisków „A” i „B” aż do pozytywnych opinii, szczególnie w aspekcie rozgrywki bez TV i wyczekiwania kolejnych tytułów dobrze wykorzystujących dotyk i ekran głównego kontrolera.

Pojawiają się także opinie, które porównują odwagę Nintendo do działań Apple. W tym kontekście warto przyjrzeć się nie temu co widać po wyjęciu konsoli z pudełka i podłączeniu to telewizora, ale co tak naprawdę znajduje się pod maską konsoli ósmej generacji Nintendo.

Według portalu wiiudaily.com ciekawie wygląda system operacyjny nowej konsoli. Bazuje na tzw. dodatkowym procesorze wejścia-wyjścia (IO Processor) w architekturze ARM. System operacyjny konsoli nie obciąża głównego CPU, a sama gra w czasie rozgrywki otrzymuje 100% mocy głównego procesora (IBM PowerPC).

źródło: wiiudaily

Podziel się z innymi !

Podobne:

Dodaj komentarz

    Translate to:

– NINTENDO ID -
Amiibo – modele 2014/2015
Przydatne linki
mii3 sos2 sos2 sos2 sos2
Polityka prywatności